Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Lyndinette 20

Pijem navedene kontracepcijske pilule 4mjeseca. Redovno svaki dan. U posljednjih 10-ak dana prati me smeckasti iscjedak ponekad popracen krvlju. U cetvrtak navecer (prekjucer) sam popila zadnju pilulu no menstruacije jos nema, tu i tamo ponovno iscjedak. Imam li razloga za brigu? Molim vas pomooc
2014 02 22
Ja zadnju pilulu uvijek popijem u četvrtak i menstruaciju dobijem u ponedjeljak ujutro, tako da što se tiče toga ne trebaš brinuti. Jer od zadnje pilule ti treba 3-5 dana da dobiješ.
2014 02 22
A što se tiče iscjedka, stvarno ne znam. Najbolje je ti je da nazoveš svog ginekologa i pitaš.
2014 02 22
tako je i meni nedavno bilo..pijem ih vec 4 godine i menstruaciju dobijem 5 ili 6 dan od zadnje tablete..
2014 02 22
to ti je probojno krvarenje. zna se nekad dogoditi dok ti se organizam jos privikava. ja ih evo pijem vec vise od 2 god i ne pamtim kad sam ga zadnji put imala pa evo u ovom ciklusu se pojavio jer sam bila malo vise pod stresom. samo pij do kraja kartice i doci se mjesecnica za koji dan... novu karticu pocni kao i uvijek i nemas se cega plasit. ako ti se to probojno krvarenje bude pojavljivalo sljedecih nekoliko mj. onda to reci ginekologu pa ce ti promijeniti terapiju jer moguce da su ti preslabe tablete.
2014 02 22
tako je i meni bilo na pocetku s lindinetama 20. to je normalno. a menstruaciju ces dobit u roku od 7 dana.
2014 02 22