Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

baš kako kaže cory, nije da joj lažeš u facu bezdušno, daješ joj NADU što je njoj veoma bitno u ovoj situaciji
2014 04 06
napiši tu još jednom što ti treba.. pa da prekopamo svoje ormare
2014 04 06
Znam da ti je teško, ali moraš se smijat, moraš! Govorim ti iz vlastitog iskustva, ja nikad nisam suze pustila isprid oca, uvik pozitiva, uvik osmjeh, a na izlasku iz bolnice plakanje, tuga, slamanje... Budi jaka radi nje i radi djeteta. Drži se, nadam se da će ti pomoć bar ovo malo pozitive [:poljubac]
2014 04 06
Draga reci velicine pa ce cure poslat. svaka ce sitnica sigurno pomoci.
2014 04 06
Velim,s muškom robom stojim loše,ali,napiši ako ti treba što za tebe.Nemoj se ustručavati.
2014 04 06
A dajem joj nadu... dajem ju i sebi. Moram tako inace cu poluditi.... Ja ne trebam hvala, ja imam sto imam, meni je to dovoljno... Sinoc mi e vrat isao kod cure, otisla sam mu pripremiti odjecu, otvorim ormar i vidim da tamo nista nema sto nemu moze, jedne treperice i jedna majica koja nije za nista, ali on to nosa... spustila sam se dole, sa suzama u ocima, toliko mi je bilo zao da sam bila ljuta i na sebe i zivot i sve... ista situacija i sa mamom danas, gledam ima neku majicu na sebi, od prije 10 godina i to mou... ali ona je njoj dobra.... htjela bi to promjeniti, htela bi da i oni imaju, to je za nekog sitnica, ali vjerujte njima je to sitnica kao kuca jer nisu naviknul dobiti od nikoga osim od mene...
2014 04 06
kopirati cu ovo: ja nikad nisam suze pustila isprid oca, uvik pozitiva, uvik osmjeh, a na izlasku iz bolnice plakanje, tuga, slamanje. Tako ja svaki dan, udem u sobu, nasmijem se, pricam, sve, ama vas sve, ali na pragu te sobe na izlasku bi vristala... tad se slomim... navecer kad ju u pidzamu oblacim, kad mi kaze da je najsretnija jer mene ima puknem, tad mi se svijet srusi.... zato se pitam kako cu to...
2014 04 06
Koja ti je mama velicina? Brat je M-L jel tako?
2014 04 06
Ne možeš tu puno više nego što sada radiš, budi ponosna na sebe. Ti to možeš, viruj mi da možeš! [:poljubac]
2014 04 06
pošalji veličine koje treba za brata i mamu i šifru Tisak kioska, sve će nešto poslat, ja sigurno imam puno muške robe i nači će se nešto
2014 04 06
Svaka ti čast.Neznam od kuda crpe snagu ljudi kao što si ti i moja mama.
2014 04 06
Da jel imas Tisak kod Belog Manastira? Jasna tako mi je drago sto ces se ti ukljucit! [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 06
Sigurno da ću se uključiti, samo čekam podatke i šifru kioska [:smijesi]
2014 04 06
nije da sam pametna ,ali prošla sam sve to izgubila sam svekra , bijo mi je otac rođeni i moga tatu kojeg sam obožavala .držala sam se jako teško ,obadvoje su umrli od raka ,svekar je imao meta staze užasno za gledat ,otac mi se patijo godinu dana .stvarno veliku potporu od muža , sam imala i oje curice koje su bile male .meni suze idu .jer razumijem ovu ženu. u potpunosti.
2014 04 06
Daj cure proslijedite podatke koja dobije ako nije problem u inbox! [:smijesi]
2014 04 06
1 2 3 4 5 6 ... 18