Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Prolaznice rekla sam ti da tu ima dobrih dusa i pomoci cemo ti!
2014 04 06
ajde pliz napiši nam što trebaš, brat je M/L ako sam skužila, koji broj traperica nosi i koji broj nosi mama, imam lijepi Palmers ogrtač, vjerojatno traba za bolnicu i tako, i hlača i majica, napiši što treba i pošalji podatke [:smijesi]
2014 04 06
Evo me... citala sam sad sve ovo i vjerujte mi oci su mi se zasuzile... stvarno vam VELIKO HVALA od srca, ne znam kako bi Vam svima zahvalila. Majka nosi M veličinu, potrebne su joj 2 majice kratki rukava, 2 dugih rukava, 1 trenerka doljni dio, 1 traperice na gumu, jedna obicna ali stvarno najobicnija torba kad ide na kontrole, pidzama... Brat nosi L veličinu, njemu su isto kao i majci potrebne 2 majice dugih i 2 majice kratik rukava, 1 trenerka, 1 traperice.. Eto, ne trazim puno, ali nudim svoje stvari u zamjenu, postarinu bi platila.... ne znam sto bi vam drugo rekla, stvarno ste divne sve [:sramezljiv]
2014 04 06
Ja ću poslati za brata traperice i dvije polo majice kratkih rukava, za mamu ogrtač za bolnicu, i nači ću majice, potražit ću i ako imam i kakvu torbu, ostavi podatke [:smijesi]
2014 04 06
Nije u pitanju ta bolest, ali u pitanju je isto bolesna mama - žena "zmaj" kako su mnogi znali reći, žena koja je cijeli svoj život posvetila tome da bratu i meni što je moguće više uljepša i olakša život. A sada ta ista žena zmaj koja mi je dala život treba mene! A upravo to je rečenica kojom se vodim svaki dan, s kojom liježem i s kojom se budim. Nije lako, nećemo se lagati, ali ti bi sada trebala biti jaka za obje, koliko god možeš, a mi smo ovdje da ti pomognemo koliko možemo. Sa suzom u oku - uz tebe smo i možeš ti to!!
2014 04 06
Evo podatci: Katarina Staničić, Mirna 21, 31300 Beli Manastir, Šumarina. Tisak: Beli Manastir Korzo Trg Slobode 33 921030 Evo svima [:poljubac] koji su se javili na post i koji su ga procitali i podrzali me, hvala vam od srca, mnogo mi je lakse kad sam dusu otvorila, nemate pojma koliko mi je to bilo potrebno, koliko ste me usrecili slusajuci i evo sad ovo, ostala sam u soku.
2014 04 06
ako ti je neugodno pošalji podatke u inbox
2014 04 06
Čovjek ni nezna koliko je jak,,,ja sam pokopala svoje roditelje i nekad sam mislila da se neću ujutro probuditi od boli.Evo me,,život je nažalost velika borba,, Tko treba podatke imam ja,pa se javite
2014 04 06
Ja ću psolati za brata trapke imam i majice i ako se još što nađe za majku ću poslati,meni ne morate plačati poštarinu stvarno nije potrebno.lp i laku noć držite se [:poljubac]
2014 04 06
sad vidim da je stavila podatke
2014 04 06
Jao koje slike...poslat cu ti na tisak cim prije. [:zaljubljen] drzi se draga! [:poljubac]
2014 04 06
Draga, zbog ovoga mi je drago što sam na krpicama... Pogledaj na moj profil, ako nešto paše tebi, sestri šaljem, ne tribaš ni pt plaćat. Pogledat ću sutra sa materom i bratom njihove stvari, nać će se nešto. Držite se [:poljubac]
2014 04 06
Eto hvala Vam svima... od srca Vam svima ja zahvaljujem sa svojom obitelji. Ako se ikada ikome mozemo oduziti ili na bilo koji nacin pomoci, uvijek smo tu.
2014 04 06
hej, mozes i kod mene pogledat..ako ti se nesto moje svidi, samo napisi u inbox i u ponedjeljak ti saljem na adresu koju si napisala..drži se draga [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 06
Evo ovako, ja od vas nista necu traziti, ono sto vi mozete, vi posaljite. Zelim platiti pt od paketa, barem to mogu... stoga tko zeli neka posalje i sam izabere, ja na sve pristajem....
2014 04 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 18