Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Meni se tako plače... kako dva dana plačem zbog sitnice, sad bi se toliko našamarala kada znam da netko pati više nego ja u ovom trenutku... pati toliko dugo.. Od sestrinog dečka dida je patio od pluća, metastaziralo,... otkrili prošle godine kada je pao u vrtu. bio je pušač, i to teški. nisu mu dali niti pol godine, poživio je godinu dana. bio je toliko slabašan na kraju ali nikad osmijeh nije skinuo sa lica. bilo mu je pozlilo i nije više prepoznao kćer ni ženu ( imao je 87 godina ), završio je u bolnici, inače je bio kod kćerke na kućnoj njezi. Kada je završio u bolnici nije bio pri sebi, nije nikoga poznavao... onda je sutradan... petak ujutro, se probudio i čekao da dođe njegova kćer, žena, i unuk.. čekao ih je. prepoznao. otpjevao svoju pjesmicu onako nemoćan, htio se slikati zadnji put i izdahnuo. to je jedino što sam doživila s ovakvom bolešću. majka ti je lijepa, predivna, a kao i ti i sekica i braco! I ja želim pomoći! Želim vam svu sreću u životu i da majka ne skida osmijeh s lica! Nek bude sretna što ima ovako predivnu djecu! Svaka ti čast!
2014 04 06
a koju veličinu nosite ti i seka?
2014 04 06
Ako smo te uspjele barem malo oraspoložiti i ohrabriti, meni je srce puno [:smijesi] Sutra će nas puno zaviriti u ormare i vidjeti šta se može poslati [:poljubac] mila
2014 04 06
Mislim da je bolje da ti pogledaš, čisto radi brojeva, mjera, ne mogu ocijeniti bi li vam to bilo malo, veliko [:smijesi]
2014 04 06
melodyofbeauty5 hvala ti... da to su ti trenuci koji se pamte, meni je recimo najgore bilo da me majka nije prepoznala, tad sam skuzila da trebam samo gledati i promatrati i uzivati u tome dok zna tko sa... Moja majka ima nepusacki tumor, a pusi, ima tumor koji se inace dobije u 60 godini, ali eto ona ga ima u 47.... pa se pitam, kao i ona, zasto bas taj i sada???
2014 04 06
jako teško jako . vratla sam e unazad tako draga topla obitelj .
2014 04 06
bolest ne pita za godine . draga .moja teško je ostani pribrana to ti pišem iz svoga iskustva . [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 06
Da, jako ste me oraspolozile... Pricom, savjetima, samim slusanjem, suosjecanjem, utjehom... a to mi treba, tako funkcioniram, kupim sa time snagu za nove dane... a isto tako kad bratu, mami i seki azem sutra sto je predivna nekolicina ljudi ucinila za njih i sto planira uciniti za njih, tad cu tek biti sretna jos vise kad im vidim svima osmjeh na licu. Hvala Vam iskreno najvise za taj osmijeh, za taj tren sto ste mi to omogucile, HVALA. Svima saljem [:poljubac]
2014 04 06
Seka nosi S, ona ima 162 cm, 54 kg, brat je visok 180, ima 70 kg, majka je visoka 175, ima 45 kg...
2014 04 06
Vidi, mama nosi 38 broj odnosno M, znaci, ne mozes fulati, ako je mami malo, nosit ce seka... Sto se tice brata, imas visinu i kilazu, nosi L, traperice 33 Nemoj me molim te stavljati da biram sto ces mi pokloniti, jer to stvarno ne zelim, nije mi ni ovako ugodno, pogotovo sad jos da biram... da li me razumijes? [:sramezljiv]
2014 04 06
razumijemo svi draga...samo smo htjela da si ti izaberes sto bi ti se najvise svidalo i odgovaralo..ne treba ti bit neugodno, znamo da si u teskoj situaciji nazalost..mi cemo pogledati u svojim ormarima i ako svaka od nas posalje ono sto moze, necete imati brige barem sto se odjece tice [:smijesi]
2014 04 06
nemoj da ti je nugodno sutra ceš ti nekom pomoci .i bit ceš sretna .super sad si ni olakšala za hlace bratove . [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ovi su ti poljupci u ime nas cura koji ti pomažemo srcem .i da budeš jaka cuvaj snagu . [:poljubac]
2014 04 06
Eto sad Vam zelim svima laku noc, lijepo spavajte, volite se, mazite i pazite... ja moram ici, moram malo oci odmoriti jer kad ih otvorim, novi je dan, nova borba, tko zna sto me ceka, jer unazad svaki dan je sve gori. Jos jednom se svima zahvaljujem od srca u ime svoje cijele obitelji. Hvala Vam sto ste me primili, saslusali, podrzali, utjesili, rekli lijepe i tople rijeci.... malo me nasmjali, oraspolozili. Hvala Vam dobri ljudi, hvala.
2014 04 06
Laku noć draga [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 06
samo se ti odmaraj mi ce mo tražiti imamo ormara koliko želiš. [:poljubac] [:poljubac] ljepe snove cuvaj snagu. [:poljubac] [:poljubac] pozdravi majku. , brata ,seku i naravno svoje dijete ,i muža . [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 18