Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Nisam razmisljala o tome da obrisem temu, htjela bi da ova tema ostane otvorena, da kad god mi bude tesko ovdje pisem, da se tu nasmijem, zaplaćem ili oraspoložim te da tu pobjegnem od svih problema.... Ovi svi dobri ljudi sto su se javili da bi pomogli, neka i dalje budu samnom, zahvaljujem im se jako puno. Javilo se dosta osoba i prestajem sa potragom. Hvala svima sto su mi pomogli, ali vidim da se ovo pretvara u nesto sto ne zelim. Ovu sam temu pokrenula kao ispusni ventil, ali zbog pojedinaca se pretvorila u nesto jos vise.... da li je to ljubomora, zavist, obmana, bolest.... sto god da je, ali nije lijepo.... Drugo nemam sto reci na ovo u sto se pretvara.... [:tuzan]
2014 04 07
Jutro dragi ljudi.... jeste se naspavali, odmorili? Ja nisam bas.... mama mi je uzasno depresivna, slaba, malaksala, noga ju boli, stalno plaće, glasnica nema, uzasno kaslje... NEjede nista uopce. Da li netko ima savjet kako da ju prisilim da jede, jer vidim da nista ne jede, mozda dvije zlice juhe i pola petit keksa i to je to... Slabi svakim danom sve vise, a kad bi malo jela, malo bi ojacala... Pila je Megastat za apetiti, ali pije ga vec 10 tjedana pa ga vise ne smije, da li preporucujete neki dobar sirup ili u obliku tablete za apetiti? Hvala!
2014 04 08
Dobro jutro draga [:poljubac] Žao mi je da je iza vas bila teška noć, nadajmo se da će dan biti malo ugodniji. Čitala sam malo o prehrani, juha zna dati onaj lažni osjećaj sitosti. Možda da joj pokušaš ponuditi hranu s aromom, nešto što inače voli jesti, da joj zamiriši i možda probudi malo apetita. Naravno u okviru onoga što smije jesti. Koliko sam shvatila trebala bi biti kaloričnija hrana. Za sirup ti nažalost ne znam, nadam se da će netko imati kakvu dobru preporuku [:sramezljiv]
2014 04 08
Evo me, isli smo kod majcinog ljecnika, pa je strasna guzva, opet cu kasnije otici pa cu vidjeti sa njim....
2014 04 08
Htjela bi se od srca zahvaliti stela456 i manna0405 koje su mi poslale paket sa odjećom za mamu i brata. Drage moje, paket je preuzet, obuševile ste me, nemate pojma koja je to sreca nastala u kuci na 10 min, suze su mi krenile na oci kad sam vidjela Vaše pakete. Nemam riječi kojom bi Vam se drage moje zahvalila. HVALA VAM OD SRCA ŠTO STE MI POMOGLE, HVALA VAM ŠTO STE NAS NA TRENUTKE RAZVESELILE I PRIUŠTILE NAM OSMIJEH NA LICE [:poljubac] [:poljubac] Baš ste me dirnule, ali ste me stvarno dirnule da bi plakala od sreće što postoje ljudi kao Vi... Vi ste divne žene, želim Vam sve najbolje u životu, ništa manje ni ne zaslužujete.
2014 04 08
Uzima trenutno to, ali neka bas nekog ucinka. Lijecnik nam je rekao da je pala u depresiju i da odbija nesvjesno hranu iz toga razloga.... moramo je cupati van iz depresije i iz toga zavaranog kruga...
2014 04 08
hanami ona ti nema uopce nikakvu zelju za jelom.... i sama mi kaze da ne znam ni ja sto da joj skuham, da ona ne bi jela, jer ne moze... evo danas je jedva malo nesta jel, ali to je sve preslabo za nju, moramo joj apetiti popraviti inace joj ode krv u klinac... a kad krv ode, ode sve onda opet u još gori klinac. Danas mi je pokazala 2 nove kbrgice, d nove metastaze ima na kozi kod bubrega... strasno. Ali sam se tako rastuzila kad mi je sapnula da ce ona svoju kosu nagraditi jer je prosla kemo a nije ni sva otpala... da bi si ona molo uvila kosu... strasno je to za cuti. A mi sinovi i kceri smo joj odlucili neke stvari presutiti sto se tice njezine bolesti, jer majka joj je umrla od raka kostiju, pa se ona toga uzasno boji. Svi doktori su nam savjetovali da joj dodatne metastaze i kosti ni ne govorimo jer ce psihicki otici... a polako odlazi, kao da se predaje, ne svojojm voljom, nego nekom silom.... ali nadam se da ce malo nadoci.
2014 04 08
Da, odvezemo ju u kolicima vani, tamo smo joj iznjeli dvosjed pa tamo malo lezi i gleda... znas, ona ti jako voli vrt, kopati cvijece, gledati cvijeće, sijati vrt... one klasicne seoske poslove. Kad nam je tata umro, to ju je drzalo na zivotu, samo je nesto radila, kad je ona oboljela, bila je zima, snijeg, nije morala van. A sad je vani sunce, zove je van, a ona bas ne moze... zbog toga je i u depresiji. A sto se tice doktora, rekao je da je ne silomo, da ce nadoci, da probamo nastaviti taj b kompleks, pa da kad iduci tj obavi sve pretrage, odemo kod onkologa pa ce oni odluciti sto bi joj mogli dati i kako joj pomoci...
2014 04 08
Čitala sam o tome, imam pun klinac skripti o kemoterapiji, prehrani... a sta mi to vrijedi kad ona nema zelju za jelom. Inace kad joj bude tako, onda joj dam Medrol, on ju podigne, kao nekakav andrenalin, ali sad ga ne smije piti zbog vode u tjelu...
2014 04 08
Hej bravo za stela456 i manna0405 ljepe se stvari trebaju pohvaliti, ljepe vjesti su veselje za svih. Zagrljaj virtualni cjeloj tvojoj obitelji a mami najveći. Pitaj je da li ima nešto što bi htjela pojesti, daj joj bilo što da poželi. Od kemo je sve bljak, mučno ali ako joj uspiješ nekako probuditi želju za hranom, bilo što,ono što voli,neka jede. [:poljubac] E ovdje zagovaram upotrebu ulja indijske konoplje definitivno. Lječi kacer između mora ljekovitih učinaka otvara apetit onima koji ne jedu na kemo, na jedan prirodan način. Na žalost kod nas toga nema ja mislim i koliko znam. Možda netko zna više. Ovo je samo jedan mali link a ima toga još po netu samo nema toga za kupit u ljekarni a bilo bi dobro da ima za ovako potrebite.
2014 04 09
manna0405 Kao uvijek jedna divna dušica i ne čudi me da se priključila. [:zaljubljen]
2014 04 09
Zahvaljujem Anatrnsko na dva paket odjeće za brata, stvfari su pogođene, predivne i jako puno će pomoćI. Od srca joj se zahvaljujem u svoje i ime obitelji, pogotovo bratovo. Brat je presretan sto ima sad normalu odjeću. Hvala još jednom!
2014 04 09
ninipini imam saznanja o tome, puno sam o tome citala, ali samo je na tome ostalo, to nam je nekako zadnja nada i alternativa jer nekako vjerujem i ne vjerujem tome...
2014 04 09
Ali evo, dan mi je koma započeo. Otkrila sam na majci kad sam ju kupala par kvržica točnije 2 prije 2 dana, ali eto danas sam ih otkrila preko 10-tak.... a te krvžice su metastaze na liftnim čvorovima, a to nikako nije dobro. Odmah sam zvala onkologiju, jer su mi u prosli utorak rekli kad su nam najavili prestanak kemo da ako bilo kakve promjene na kozi budu vidljive da se to odmah prijavi, i eto, ja sam danas prijavila, pa su mi rekli da hitno dodemo u petak kod njih jer su to metastaze i da se on i dalje jako brzo siri.... eto, divno nam je dan započeo, sva sam u šoku, suzama.... ali sto je tu je, vidjet ćemo što će biti u petak...
2014 04 09
Uz to majku uguši kašalj, uvijek nas onkologija pita da li majka iskašljuje krv... pa me toga strah, oka nije sklopila jer jako kašlje i taj joj kašalj ne da disati kako treba. Pije tablete za kašalj, ali nema nekog efekta. Zanima me ako mi može netko reći tko je koristio Morfij flastere da li imate kakvih saznanja da se oni sami odljepljuju, evo mojoj majci se vec dva puta (ljepim joj svaki 3 dana po 150) sam odljepi drugi dan, nije mi to jasno, do sada, a koristi ih vec 6 mj, nikada, niti stavim na mokru kozu, niti na podrucije sa dlakama.... da li to moze biti od znoja jer stalno lezi?
2014 04 09
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 18