Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

npr Beatriss? Inace je obozavala i uvijek joj je pomagao isprzeni sečer sa mlijekom, ali sada slatko niposto ne smije, kao ni med...
2014 04 09
Sutra ipak odemo na onkologiju jer zelim da se to sto prije provjeri, pa cu od njih traziti nesto, prije mj dana joj je bilo isto tako pa su joj oni dali tablete za kasalj koje su djelovale, ali se ne smiju piti duze od tjedan dana. Kupila sam joj upravo biljni sirup za smirivanje kasnja, pa se nadam da ce joj malo uplažiti... sta drugo da kazem... kao da joj zraka nedostaje. Inače teško diše ili kako to majka kaže "krupno diše", to je jer joj je lijevi bronhi skroz zatvoren, ali kašalj je inače sindrom te bolesti, moraju ga nekako ublažiti...
2014 04 09
zagljaj i tapšanje pomažu, zagrliti i držati nekoga kao malo djete. Svako dobro.
2014 04 10
Evo mene... javlja, se ja opet [:zaljubljen] Jucer smo od 6 ujutro pa do pol 10 navecer bili u bolnici na pretragama. Mama je zavrsila na infuziji. Bili smo kod pulmologa na pregledu, ona je rekla da je sve to sindrom bolesti i da to mora biti tako, da je ovo najbolje njezino stanje koje ce ikada vise biti. Na onkologiju smo isto bili, tamo su nas hitno poslali na citologiju na punktaciju kvrzice gdje je potvrdeno da su to nove metastaze uz objasnjenje da je tumor sve jaci, veci i brze se siri, da su oni to ocekivali [:tuzan] Nakon toga smo isli vaditi tumorske markere, cekamo rezultate nalaza koji bi trebao biti u utorak. Sad imamo obaviti CT torax i rtg pluca i srca... Sve u svemu saka jada i tuge opet. Mam je upala u tesku depresiju, bili smo na razgovoru kod psihologa i dobila je antidepresive, kaslje jer se tumor probudio, za kasalj je dobila kodein i jos jedne tablete je dobila jer joj se krv jako grusa, pa da ih joj svaku vecer i jutro stzavljamo pod jezik jer se boje da ne dozivi infrakt ili mozdani...Sve u svemu, opet nam se sve lose nadogadalo, samo sto smo to ocekivali pa nas nije toliko uzrujalo, ali tesko je.... A sto se tice kbo, nemam rijeci kojom bi ih opisali osim KAMAD I SRAMOTA. Mama je cekala na pregled pulmologa od 8 ujutro pa do 14 h, stim da ona ne moze sjediti, hodati niti biti u zagusljivom prostoru, na onkologiji isto cekanje po 3 h.... strasno. Sinoc kad smo dosli, odmah dvije tablete za bolove, oblozi.... strasno.
2014 04 11
Evo isla sam sada podići pakete... Ovim putem se zahvaljujem korisnicama 2nducan, ve1112 i male8886 za odjeću i poslane pakete. Od srca im se zahvaljujem. Odjeća je predivna i sva će poslužiti, hvala Vam drage najviše na svijetu. Brat, mama i sestra su prezadovoljni... mama se jucer odmah ponovila u nove stvari kad smo isli u bolnicu.. Hvala puno!
2014 04 11
2nducan, ve1112 i male8886 bravooooooo [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 11
Opet se ovim putem zahvaljujem dragim korisnicama daisy12345, aaliyahm i ooceana. Hvala Vam drage moje, hvala puno! Odjeća je predivna, mirišiiiiii.... nemam riječi. Posebno se Zahvaljujem ooceana na pismu u paketu koje je dirnulo moju cijelu obitelj i steglo nam srce. Mama se posebno zahvaljuje!
2014 04 12
[:poljubac]
2014 04 12
Nisam danas stigla ici po pakete, sutra cu. Majka mi je slaba, ne jede, u tjedan dana je izgubila 5 kg, tlak joj je već dva dana 70/40, vrti joj se... pa ne stignem otići nigdje niti se javiti... Čekamo sutra nalaze punktacije kvržice, mi sumnjamo na rak kože, ali nista necemo prognozirati, jer cekamo sutra. Imate kakav savjet za nizak tlak? Toliko ju taj tlak rusi da kad legne joj se vrti u glavi, zacrni pred ocima i vidi zvjezdice, kad se proba okrenuti sa lijeve na desnu stranu, opet joj se vrti, zamrači... ne smije uopce lezati na desnoj strani lica. Jucer mi je rekla da joj je cijela desna strana lica utrnuta, da ju ludacki boli gornji dio glave kao da ce joj nesto puknuti.... sutra cu sve prenjeti onkologu, ali sto mislite sto moze biti sa glavom, imate mozda kakvo misljenje? Mozda je od tlaka... ne znam. Ali evo unazad tjedan dana majka je svakim danom sve gore... sve vise slabi, sve vise tone...
2014 04 14
Evo javljam se sa jako tuznim vjestima.... stiga nam je nazal od punktacije kvrzice, potvrđeno je da su to nove metastaze.Stigli su nam tumorski markeri koji su za duplo veći nego sto su bili prije mj dana... Potvrđeno je da su metastaze otisle na kosti i da je se rak probudio tj, nikada nije ni bio u regresiji jer je to sve bila slucajna regresija, a to je da sve ok bude na nalazima, slikama, a zapravo nista nije tako. Mama krece u cetvrtak sa drugom linijom kemoterapije... idemo ponovno sve ispočetka... toliko sam tuzna, ljuta i nestetna da vam reci ne mogu, morala sam mami objasniti da ce ici ponovno na kemo, ali to je preslo u plakanje, zasto ja, zasto opet... opet nam ide sve lose... isto tako potvrdeno joj je da je mami otisla metastaza na mozak.... eto, nemam rijeci kojom bi opisala kako se osjecam osim uzasno... [:tuzan] [:place]
2014 04 15
draga moja žao mi je puno puno [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2014 04 15
draga držite se, evo malo podrške za cijelu tvoju obitelj [:poljubac]
2014 04 15
Eto hvala svima.... Da li netko zna koji su lijekovi u drugoj liniji kemoterapije?
2014 04 15
ja ti nemogu odgovoriti na pitanje, sve što mislim da bi ti u ovom trenutku pomoglo ili ti može u budućnosti biti od pomoći već ti napisah u inbox. Evo ljepim ti nešto što sam danas pročitala. RECEPT ZA IZLJEČENJE OD RAKA: Žena iz BiH sa svima želi podijeliti recept za izlječenje od raka koji je njoj pomogao [slika:0cc3884e-87d7-46ea-8ed3-3330055b7a60] Čitateljica jednog regionalnog portala, javila se iz BiH u želji da čudotvorni recept koji joj je pomogao u liječenju raka podijeli sa što većim brojem ljudi. Recept je na bazi đumbira i meda, a njoj je bez bolova, kroz par dana, pomogao da se vrati u život. Žena je imala karcinom endokrinih žlijezda, a na aparatima je bila 20-ak dana. Uspjela se izliječiti bez operacije i kemoterapije pa sada, kako tvrdi, 'puca' od zdravlja. Za preparat su potrebna dva veća korijena đumbira koja se očiste i izribaju na najsitnije uz pomoć električne sjeckalice. Zatim se tako usitnjen đumbir miješa s pola kilograma meda, ali imajte na umu da med mora biti domaći. Tako spravljenu smjesu sipajte u teglice i konzumirajte po žlicu tri do četiri puta na dan. Važno je koristiti plastičnu, drvenu ili keramičku žlicu. Metalna je strogo zabranjena. Prve učinke osjetit ćete poslije dva do tri dana, a preparat, prema riječima čitateljke, diže iz mrtvih. Svako dobro od <3
2014 04 16
Da istina je da šećer hrani karcinom, karcinom ga obožava i treba ga ukinuti. Ali Domaći med-ne onaj neprovjereni iz dućana, ako se konzumira kao ljek ne bi trebao naškoditi. A i kada je stanje nagore moguće i prognoze takve kakve su ja mislim da treba probati sve što je moguće i pristupačno.U medu je zdravlje. Ja osobno bih sebi tako napravila za nedaj Bože.Naravno konzumirati med isključivo kao ljek i u ograničenim propisanim količinama, prema receptu.
2014 04 16
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 18