Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Sjecam se zivo svega sto prolazite. Samo hrabro naprijed. [:poljubac]
2014 04 30
Pa da pa treba otkriti sta kome pase al kolko cujem kemo bas i ne pomaze :D Aj pricekajte moram ja istrazit sve te stranice jao.. nisam sad u mogucnosti
2014 04 30
... o moj boze... citam i ne vjerujem! Ali necu komentirati nista uopce. Evo mene, samo se javljam na kratko... nisam ni bila na netu. Nisam jednostavno stigla. Maleni mi je izasao iz bolnice, ima kronicnu upalu mjehura i zadebljenje stjenke 9 cm... cekamo nalaz sa citologije koji ce biti gotov u petak. Tad cemo znati sve. Pušten je u ponedjeljak kuci, uz antibiotike mjesec dana, nakon tih mjesec dana mora piti nekakav prasak iduci mjesec dana. Ide na operaciju rezanja kožice sa pise, u utorak se idemo dogovarati kada ce na operaciju... eto to je što se tiče djeteta. Što se tiče majke, pripremamo se psihicki i fizički za utorak, danas su odlučivali hoce li joj hzzo odobriti ili ne lijek. Majka je isto, glavobolja, upala cijele glave, nove kvrzice po tjelu, mučnina, povračanje... ali guramo nekako... umorna sam skroz. Iscrpilo me ovo sa sinom skroz, bila sam u bolnici po 16 h na dan, to je psihički loše, ali samo da njemu bude dobro. Evo danas je i on povračao i proljev dobio... pa sam zvala kbo pedijatriju pa kazu vjerovatno od antibiotika jer je popio 6 komada u dva mjeseca... ali idemo dalje i to sa kemoterapijom [:hihot]
2014 04 30
s obzirom da i sama misliš kako mu je organizam iscrpljen antibioticima,pokušaj mu nuditi što više mliječnoga da jede i pije-sireve,jogurte,kefir ako ga voli.
2014 04 30
Koviljka hvala ti... Zivimo, guramo i idemo dalje.... ono što nas ceka ne mozemo ni da hocemo zaobici, ali cemo uciniti sve da si svi medusobno olaksamo, to mozemo... a ti nemoj da pizdis, pusti... maloumnost je nedostatak humanosti!
2014 04 30
uzela sam mu danas probiotik, pedjatrica mi je savjetovala, jer je previse uzimao antibiotika pa da mu se crijeva ne ostete. Kupila sam mu i imunosal da ga malo dignem.... vidjet cemo. Nadam se samo pozitivnom nalazu citologije... vjeruj mi da imam nocne more od svega.
2014 04 30
NaijaZg...meni je pomogla...zakoči Naijaaaaaa,grožđe je o.k. al je to kamilica za tog vraga. Čak ne previše ni grožđa jer je slatko,a slatko nikako ne,ne...jer se vrag hrani šećerom. Kažu da ga vitamin C iz limuna,domaćeg nešpricanog prevari,jer ima neki sastav sličan šećeru.Kad dođe u organizam a vrag(da ga tako nazovem)se razveseli, stiže obrok on krene a kad ono ćorak. Vit.C ali samo taj koji sam navela ga prevari i uništava, naravno da je bitno do kojeg je stadija došlo ali je blagotvorno za vrijeme zračenja i kemoterapija. Jedna žena je svaki dan mljela cjele limune,sada neznam kako je išlo,za vrijeme zračenja i kemo i to joj je obnavljalo i osvježavalo organizam i opće stanje. Neka mama ne trpi bolove, dajte joj sve moguće da je ne boli ali vi to već i sami znate da vam ne govorim ja.Sretno. Edit:napominjem nije limun lijek ali pomaže ljeku, pogura sve to i ima ono nešto.
2014 04 30
Još samo da Vam svima kazem da imam nocne more, ali stvarno stvarne nočne more od svega... Prije par veceri sam prvo sanjala da mi je majka u bolnici kao i da mi sestra dolazi reci da majci ne valjaju tumorski markeri, da su kao 37.5 i ona meni kao kaze: katarina, mama ima tumor i to ne valja... sva sam bila izvan sebe. Drugu vecer sanjam da sam isto u bolnici i da meni sestra dolazi reci da ja imam tumor jer jako mrsavim, kao sestra me zagrli i kaze: zao mi je, ali zakasnila si.... nakon toga drugu vecer sanjam da mi je djete u bolnici i da mi je doktorica rekla da mora ostati jer ima nesto zlocudno na bubrezima i da je to vjerovatno tumor.... Ja sam mislila da sam poludila, ali sva sreca nisam [:smije] ipak je to sve bio samo san... ali hocu reci koliko me sve to umorilo, iscrpilo i uvuklo mi se u zivce da ni dok spavam mira nemam...
2014 04 30
Isla sam na sanjaricu i dobila ovo: Tumor ili neka druga opasna bolest u snovima obično nosi simboliku bespomoćnosti, žaljenja, samosažaljenja.... što je 100% istina.
2014 04 30
U svoj toj strci i nevolji nemoj zaboraviti sebe.Znam da je teško i uzimati neke smislene obroke i odspavati dovoljan broj sati.Ako možeš,kupi si Petrovićev med za imunitet.Mojoj frendici je pomogao u jednoj potencijalno užasnoj situaciji.Ima ga u biljnim ljekarnama.
2014 04 30
ninipini cula sam za to, pijemo limunadu i cjedimo limun... Dajemo joj sve za bolove, kad vidimo da nista ne pomaze, zovemo hitnu, daju joj injekciju i bude malo dobro. Sad se pripremamo za sljedeci tjedan, u utorak idemo na razgovor da li su nam odobrili ljek ili ne, ako budu odobrili krecemo odmah u utorak sa injekcijama vitamina B12, inekcijama folne kiseline i deksametazon, svaki dan do cetvrtka i u cetvrtak kemo i taj lijek, pa u petak opet te injekcije jer ce ova kemo i lijek biti jako agresivni pa ju moraju sa svime nafilovati da bi ju primila... tako da nas je iskreno strah kakve ce nuspojave imati od toga...
2014 04 30
Ma dobro sam ja... guram ja to sve nekako. Imam ja snage jos, ali popijem ponekad nesto za smirenje, jer jednostavno vidim da nekada ludim...
2014 04 30
Al nije dobro tako razmišljati. Negativan stav zaista oslabi cjeli organizam, nesvjesno svaka stanica u tjelu počne slabiti kad se i mi skvrčimo,zgrčimo,uplašimo uplaši se i svaka stanica u tjelu, oslabi i postane podložna vanjskim utjecajima kao i naša psiha tako i tijelo,podložno svemu što nas napada naš duh tako i tijelo,imunitet,sve se može urušiti.Tjelo je savršen mehanizam koji funkcionira kao kazaljke na satu,ide prema naprijed,vrti se naprijed...dovoljna je nekad samo jedna sitnica da se taj mehanizam počne okretati u suprotnom smjeru.Mi neznamo što je okidač toga. Pozitivan stav...pozitivan stav...pozitivan stavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv!!!!!!!!!!!!! Istina je da je bolest pod krovom ali treba zavrnit rukave.Kakvo samosažaljenje ti si zdrava,živa imaš sve,na tome budi zahvalana i potrebna si onima koji to nemaju,nemoj to zaboraviti i ne prepuštaj se apatiji,to je momentalno gubljenje energije koja ti je potrebna.Moraš naći izvor energije,neki motor koji će te gurati jer ćeš se s negativnim stavom i strahom i ti raspasti...a oni imaju samo tebe i trebaju tvoj osmjeh,tvoju životnost.Moraš se trgnuti.Svako dobro.
2014 04 30
Prolaznice izdrzi. Tu si za sve koji te trebaju. I mamu i sineka. Jedino bitno. [:sramezljiv]
2014 04 30
Pij uvecer za smirenje da odspavas noc u komadu bez budjenja anksioznosti etc. Obavezno.
2014 04 30
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 18