Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Sad niš ne kužim. [:sokiran]
2014 04 25
ja sam pokrenula akciju i javno se svima ispricavam htjela sam dobro ,za osubu prlolaznicu žao mi je što sad ispada kao da tražim za prolaznicu milostinju .imala sam i ja bolesnika ,i znam da je danas sve skupo i dijete joj završi u bolnici .imala sam dobre namjere da joj se pomogne novcano .da ima za naj osnovnije ,sad je sve ošlo naopako zato vas molim prekini te skupjati novce . ne želim da temu obriše niti nikakve tracevi da se šire . jer ne bi bilo u redu ova je njena tema .kada joj je teško neka piše . još jednom ispricavam se svima . prolaznice moja draga nisam imala loše namjere .vjeruj mi .jako mi je teško, što je sve ovako ispalo.
2014 04 25
Stela sve je uredu, ja sam se odmah izjasnila na tvoj upit prije 10 dana da li to zelim, rekla sam da ne. Hvala svima koji su imali dobru namjeru, ali ucinili ste i previse za mene, meni je ono što ste učinili za mene više nego dovoljno... stvarno nisam nikada trazila novac, niti bi ikada od ikoga ovdje uzela novac. Onoliko novca koliko imamo nam je dovoljno za ono sto nam treba.... Što se tiče moga djeteta ve11112 na uskrs je zavrsio u bolnici jer je mokrio krv i imao uzasne bolove. To nam je se identicno dogodilo prije 3 tjedna pa je bio zbog toga tjedan dana u bolnici jer su mu bili upaljeni bubrezi i imao je bakteriju. Evo sad se top opet dogodilo, identično, ali nema bakterije uopće što je doktorici jako čudno. Skupljaju mu urin 72 h, skupljali su 24 h, rade mu opširne pretrage krvi i mokraće, mokraća je poslana na citologiju.... cekamo ponedjeljak kad ce biti svi nalazi. Sumnja se baca na kronično oštečenje bubrega ili nedo bog nešto zločudno na bubregu... a o tome ne zelim ni pričati jer je to nemoguće.
2014 04 25
A sto se tiče majke, pametan lijek Avastin ne moze primati jer joj je mozak ostećen, na konziliju su se dogovorili da krene sa drugom linijom kemoterapije u četvrtak. Krenit će u četvrtak uzimati nekakav drugi lijek iz te skupine pametnih ljekova koji moze primati... naravno ako joj hzzo odobri. Upozorili su nas da ce ova druga linija kemo biti brutalna, ici ce u ponedjeljak, utorak i srijedu na jacanje sa b12 vitaminom, glukozom i dexm... da bi mogla primati kemo druge linije i tako svaki ponedjeljak, utorak i srijedu.... očekuju da će je to oboriti, pa će odustati od toga. Vidjet cemo. Metastaza joj je na kuku, tako da se ocekuje pataloški prijelom.... nista dobro. Mama danima vec povrača, ima uzasne glavobolje zbog metastaze na mozgu... slabost, malaksalost, tlak 60/40... poremečaj disanja, nedostatak zraka...
2014 04 25
Takve simptome je imala moja kuma, njoj se bubreg poceo stiskati/sušiti. I sad ce ga ic izvadit [:vrti] Kaze da su to jaki bolivi, i isto tako, mokrila je krv. [:tuzan] U svakom slucaju, sretno [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:poljubac]
2014 04 25
jao nemoj mi takve priče pričati molim te, ja se još uvijek nadam da nije nista tako opasno, iako znam da nije nista bezazleno... a jel kuma imala temperaturu? Puno se znojila? Mrsavila naglo? Meni je maleni u 3 tjedna 3.5 kg smrsavio a jeste 3 puta na dan, pa i izmedu... ne moze namokriti 500 ml na dan... evo dva dana pokusavaju uhvatiti i skupiti 24 satnu mokracu ali ne ide, najvise izmokri 270 ml, a za pretragu treba najmanje 500 ml, kljukam ga vodom, ali nista...
2014 04 25
Gle, rak se ne moze izlječiti... da se može, jučer ne bi umro trener barcelone od raka... vjeruj mi da on ima love da si moze kupiti zivot i lijek, tako da ne bi riskirao sa smrcu. Niti će grožđe, niti đumbir, niti med, niti alovera, niti bilo kakav pripravak, pa niti kemoterapija nju izlječiti, samo ce joj život produžiti na kratko.... da budemo jasni. Svatko ima svoje stavove, svoje mišljenje, nade, spas u nečemu, eto mojoj majci je kemoterapija spas, a vjeruj mi NaijaZg da kad se budes našla a nedo bog da se nades u toj situaciji, neces imati srca to sebi ili nekome svome bliznjem uzeti jer ceš vidjeti kako to ti ili tebi neko bliznji gleda... da imam milione ja joj ne mogu pomoći.... o tome se radi. Nije stvar da sam ja za kemoterapiju, niti itko od nas, kod nje se samo to može uz neku alternativu... ali kako je nama onkologinja rekla, morate znati da vasa majka nije stigla na vrijeme i da tu spasa nema.... morate imati snage, volje, razuma i prihvatiti to i uciniti joj ono najbolje vrijeme za nju. Kemoterapija samo produžuje život, ne ljeći, ne može se rak izlječiti.... Kažem opet da može, bogataši bi živjeli još, a ne umrli od raka.... a pogotovo srednji sloj koji si ne može ni kupšiti crno grožđe.. ali to je sad neka druga tema.... jer za dobar dan kod lječnika ako nemas dopunsko platiš tih dobar dan 15.00 kn.... Mi se sad nadamo tome pametnom ljeku ALIMA koji je baš za majčinu vrstu raka, koji se tek prosle godine počeo nalaziti na tržištu, gle meni je to nada, nemam potrebe da mi govoriš da ju kemoterapija nece izlječiti kad i ja sama to znam.... pusti nekoga da vjeruje u sto gopd zeli, svatko ima pravo na to, svatko ima pravo na nadu i zivot....
2014 04 27
naija, ajde sada malo pokaži tu svoju zrelost i pusti prolaznicu na miru i nemoj se s njom raspravljati.. nije joj lako nimalo, odluke koje ona donosi sa svojom obitelji su njihove i samo njihove, svatko se nosi sa bolesti na svoj način i pokušava živjeti dalje na svoj način..
2014 04 28
isuse i marijo. idem po grozdje iz ovih stopa. i pravac onkologija!
2014 04 28
samo me strah hoce li grozdje u kombinaciji s breskvom izazvati divljanje tumora ili ga suzbiti do sedmog koljena, da mi cukununuci ne brinu. [:boji]
2014 04 30
pa suoči se onda sa tim strahom :)
2014 04 30
Pitam se koje voce lijeci ishitrenost, dovodi u stanje ispeci pa reci. Mozda ga ima na iherbu u obliku kakvih koncentrata i pilula.
2014 04 30
oki. onda saznaj odg
2014 04 30
Koje tek voce lijeci to sto pojedinac mora nositi u sebi da bi izvalio pitanje sto ce ti majci kemoterapija pa grozdje lijeci rak. Kaze kopipejst s nekog rs sajta. Sombrero do podruma [:smijesi]
2014 04 30
Popidim na ovakve stvari. Treba shvatiti da ono sto je Peri pomoglo ne mora i najcesce nije pogodno za lijecenje Djuri. Dragoj pokretacici teme mogu samo reci hrabro i gutaj dok ide. Drugog nema, nazalost. Plakat cete kad se sve zgotovi. Na koji god nacin. Znam iz iskustva. Jedino smo mogli moliti za sto brzi kraj, koliko god boli. Boli gledati tu osobu, boli svaki smijesak koji joj poklonis skrivajuci gromadu velicine titanika u grlu. Ali svaki osmijeh te osobe vrije vise nego svi dijamanti svijeta. Okrutno zvuci moliti za kraj, ali jos je okrutnije moliti da osoba bude jos tu u bolovima i muci koju prolazi. Vise su me boljeli ti krici izderanog grla od svakodnevnih jauka nego kada je otisao, usnuo zauvijek. Drzi se draga. [:poljubac]
2014 04 30
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 18