Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

ja samo jedno ne razumijem, zašto se skupljaju toliki novci za kemoterapiju koja može a i ne mora uspjeti. govorim općenito. zašto se radije prvo ne proba s prirodnim lijekovima tipa med, đumbir, kako je ninipini napisala. ne znam jesam ja idiot ili, al ja to fkt ne mogu shvatit.
2014 04 19
Sretan Vam Uskrs prolaznice i svim drugim curama ovdje i obiteljima! [:poljubac]
2014 04 20
Hvala mila! I mi vama želimo sretan Uskrs i svako dobro! [:poljubac]
2014 04 20
Evo mene... hvala svima na čestitkama! Ja sam u koma, maleni mi je danas zavrsio OPET na pedijatriji u KBO zbog mokrenja krvi, prije 3 tjedan je lezao tamo tjedan dana, evo sada opet. Uskrs je prosao... uzas.
2014 04 21
NaijaZg ... nisi idiot, to sto si napisala se i koristi uz kemoterapiju... da li me razumijes? I mislim iskreno da ti to ne mozes shvatiti, jer bez uvrede da shvacas, ne bi me ovo pitala. Normalo da cemo majci omogućiti sve najbolje, stoga i kemo, pa i med i đumbir, aloveru, gaviolu, beta glukan, košćice, imunitet.... sto sve ne jer jedna je mama...
2014 04 21
pa eto, kad si već napisala da ne shvaćam, bi li mi pomogla da shvatim? razumijem ako ne. slobodno i vrijeđaj ako želiš :) ja općenito ne shvaćam puno stvari tako da.. vjv mi je iq u minusu al dobro, barem se trudim
2014 04 21
NaijaZg vjeruj mi nemam volje a ni snage tebi nesto objasnjavati na ovakav nacin, ne zelim ispasti bezobrazna, ali ne visim cemu ovakvi ispadi u mojoj temi? Zbilja nemam volje raspravljati se o kemo, đumbiru, medu i što će mojoj majci pomoći, nego činim apsolutno sve da joj pomognem... a to sto tebi nije jasno, ja ti ne mogu pomoći, dao bog da se nikada ne nades u takoj situaciji i da ti nikada to ne bude jasno... Drugima samo poručujem da sam dobro, sutra idemo na neurologiju, cekamo da li su metastaze otisle na mozak sutra... sin mi je i dalje u bolnici, koma sam. Provedem u bolnici 16 h... Malome su mi izgleda bubrezi ostečeni, sto će biti ne znam... bili smo zbog mokrenja krvi i bakterije na pisi prije 3 tjedna u bolnici na tjedan dana, evo sad opet.... kad nas krene, krene nas... [:tuzan]
2014 04 22
Mali mi ima 4.5 godina i evo danas sam saznala da ime ostečenje bubrega i nekakvu bolest koja kroz bubrege previše izlučuje proteine, minerale i kalij. Sad ide na sve zive pretrage je jako brzo mrsavi, sumnjaju na zatajenje jednog buibrega. Sutra idemo na uzv bubrega pa cemo znati. Mami su nam evo danas potvrdili metastazu na mozgu i metastazu na kuku.... sta da kazem, dan mi je uzasan bio. Na kraju sam evo sad dosla iz bolnice a otisla sam ujutro u 7 h, sad mi djete kaze da nece ici spavati jer zna da cu ja otići kad padne mrak... srce mi je trenutno raskidano na 2 komada...
2014 04 23
eto, od one nade "pametnih ljekova" ništa, jer mozak ne smije biti niti malo ugrozen... sad cekamo samo kad će mami puknuti kuk i eto... jer su nam danas to rekli da ce i to ubrzo...
2014 04 23
prolaznica... prvi put citam sada i suze mi u ocima [:tuzan] moj tata je dobio dijagnozu raka pluca sa metastazama i nije vise medju nama, odnedavno.. kod njega je to sve jako brzo islo, ni 5 mj nakon dijagnoze nije proslo a vec je bio kraj.. neka ti Bog da snage, u molitvama ste mi....
2014 04 23
ganesha jako mi je zao zbog tvoga tate! To je okrutna bolest u kojoj dok se snadeš nema te osobe vise... BicaBocaBuvljak hvala na linkovima, budem procitala sve, jer sve čitam što god mogu, ali sad zbilja nemam vremena jer mi je i djete u bolnici, rastrgana sam na tri strane.... hvala ti na trudu.
2014 04 24
Ja sam ve1112 blokirana sam pa me mogu pisat sa svog pravog profila. Jučer sam dobila email vezano za tvoju temu i pomoc od 20 kn-slanje u koverti na tvoju adresu.Iskreno malo mi je sve bilo postalo čudno ali evo sama si napisala da je dezinformacija. Nego šta je sa sinom??? [:place] [:place] [:tuzan]
2014 04 25
@ve1112 Nnije dezinformacija. Neki su htjeli skupiti no ona to NE ŽELI. Novci su trebali na njenu adresu ići a ne nekom trećem. Trebamo poštivati njenu želju.. stoga.. ne šaljite ništa.. Prolaznice [:poljubac]
2014 04 25
KretaivnoSelo Ja sam dobila email drugačijeg sadržaja tako da mi nije ništa jasno ali ok cura je sama napisala što je istina.
2014 04 25
Onda napiši javno ako je netko htio na svoju adresu dobiti novce a pod izlikom ove teme.. Da, napisala je da joj ne treba, da ne prima novac i to je bitno.
2014 04 25
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 18