Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

Dragi moji koji ste mi odlučili pomoći, želim Vam se zahvaliti svima od srca! Htjela bi svima koji mi nešto poklone barem poštarinu ili tisak platiti... stoga mi samo ostavite podatke u inbox pa svima javim kad uplatim [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 07
Ve zašto? Ako pomažeš, pomaži od srca, a ne očekuj nobelovu nagradu za mir i bakrenu pločicu sa svojim imenom i prezimenom ispod biste isklesane u mramoru. Svi normalni žele ostati anonimni.
2014 04 07
Ve zašto se onda javljaš ako ni ne sudjeluješ? Za tvoje mišljenje o meni mi se živo fućka.
2014 04 07
Prljave misli? Well...pardonček što sam došla napomenuti da bulazniš gluposti. Naravno da ne treba javno iznositi imena ljudi koji su darivali...kakav je to način.
2014 04 07
tko ce pomoci, pomoci ce bez "svjetla reflektora"!
2014 04 07
Neka se zna da ima dobrih i drgaih krpičarki a kao drugo tko si ti da govoriš šta je ok ili nije ok...bavi se našom garom i lanomzg njih najviše voliš...i ne znam zašto boli moj komentar??? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] jer to zato što nisi od pomoći ili??? [:smijesi]
2014 04 07
Daisy Odi kefire djelit u kafanu uz kavu bolje ti ide [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 07
Hanami Slažem se [:smijesi]
2014 04 07
nemam ja komentara na tvoje podjebavanje. iskreno. tvoji komenatri vise govore o tebi nego o meni.
2014 04 07
I nemoj imat sto kazem kad nekome treba pomoc ne radimo razliku medju ljudima ali od tebe nije ni za ocekivat da mislis da ispadnes pametna a od pameti ni traga. Prolaznica tebi se ispricavam sto sam upala ovako u temu ali eto nije bilo nista zlonamjerno . [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 07
Nini ja sam izbrisala komentar jer nisam znala da ce krpelji doci tako da nemojmo vise pisat ako nije vezano za temu .
2014 04 07
Meni nije jasno zašto vas par krpičarki svaku temu, ma bila ona o lipom sunčanom danu ili o prevarantici ili o humanitarnoj akciji zagađujete svojim prepucavanjima. Više mi je to stvarno užasno za gledat i čitat. Možete se sve sramit!!!
2014 04 07
Ajme pa sto je ovo... ako je doslo do ovoga, obrisati cu post i nikome nista. Molim Vas nemojte se prepucavati oko ove teme jer mi nije ugodno to citati... svatko ima svoje misljenje, svatko ce odluciti hoce pomoci ili ne, svatko ima pravo glasa i iznositi ono što zeli, ali nemojte to ovdje raditi. Ja nisam trazila na poklon, trazila sam u zamjenu, a kao prvo i osnovno, pisala sam ovu temu jer mi je zblja tesko i ocekivala sam psiholosku pomoć... ali zahvaljujuci par cura ovdje, koje su vidjeli moj post koji je obrisan da bi se mjenjala za odjecu, doslo je do humanitarne akcije od strane korisnica... ja se svima zahvaljujem, ali molim one koje imaju suvisne rijeci za ovu temu, da ju napuste.... Ne dam da se diraju ove korisnice koje mi na bilo koji nacin pomazu jer znaju kako mi je, a ove sto dodu i odu, ni ne procitaju, pa seruckaju, molim da me zaobiđu u širokom krugu, jer imam i previse problema da bi si i ovaj natovarila na svoja istrosena leđa. Ispricavam se odmah svima, ako nekoga povrijedim, nije mi to namjera, ali neka se ovdje prepucavati....
2014 04 07
draga ve ti si obrisala komentar da zapravo ne vide cure kakva si. tvoj komentar upucen meni da idem po kafanama dijelit kefir uz kavu je bio veoma bezobrazan i odraz zapravo tvoje nekulture iza koje se skrivas tako sto brises komentare i mijenjas svoje postove svakih par minuta. ja svoje necu brisat jer stojim iza svojih rijeci. ovo je forum i svatko moze imati svoje misljenje i nije nuzno da se moramo slagati. moje je da ako ja nesto poklonim, da ne moram biti nigdje spominjana i to je to. nisi trebala uzvracati da idem dijelit kefir po kafanama. ne znas o cemu pricas i molim te da ne kvaris temu koja je pokrenuta kao pomoc Prolaznici, bilo psihicki bilo materijalno s slanjem stvari. nista ti Prolaznice ne brisi. jer uvijek ce se naci zena koje ce ti pomoci. toliko od mene. [:zaljubljen]
2014 04 07
da ce krpelji doci ti krpelji, kako voliš nazivati ljude, su se odazvale na ovu temu da pomognu. ti si ta koja hoće da se imena objave. ako pomažeš - pomaži od srca a ne da se priča kako je ona tamo neka pomogla. dignimo joj spomenik. puno nas je pomoglo bez da su nam imena morala igdje pisati. prolaznica želim ti sve najbolje!
2014 04 07
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 18