Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Virtualna podrska ili čašica razgovora

cure podizite temu jer je vec kasno i puno korisnica koje bi voljele pomoc mozda to nece vidjet
2014 04 06
I mene je ganula činjenica da još ima dobrih ljudi. Zapravo je banalno to što se danas na nikoga ne možeš osloniti i nikada ne smiješ očekivati nečiju ruku da ti pomogne, a sad ovo čitam i drago mi je što ovdje ima toliko nesebičnih cura. Draga, ako ti ikada bude potreban razgovor, slobodno se javi. Što je već jedna cura rekla, sramota me kakvim stvarima se zamaram, trebam biti sretna i zahvalna na svemu, a ne tražiti vise. Želim ti svu snagu na svijetu, okruzi se dobrim i pozitivnim ljudima i nemoj zaboraviti i na Boga, ipak je on jedini koji je uvijek tu. Evo ja cu ti u ponedjeljak poslati paket od sveg srca i znam da to mami neće vratiti zdravlje, ali vjerujem da ce biti sretna kad vidi da ste i vi. Pusa i neka vas sve Bog čuva [:poljubac]
2014 04 06
Imam i ja muških majica, jel može i na kućnu adresu da šaljem?
2014 04 06
Dobar Vam dan drage moje, HVALA Vam sto ste se odazvale na ovaj post. Evo novas nisam bas uopce spavala, majka mi nije bas dobro. Zanima me sad da se vratim na tu bolest, da li netko zna nešto o vodi u plucima, rukama, nogama i licu? Majka mi je dobila to kao sindrom bolesti, sva je natečena, pa su joj dali tablete da izbacuje tu vodu. Medutim popila ju je prekjucer, treba piti svaki 3 dan po jednu... ali sinoc joj je bilo jako slabo, mucnina, povracanje, nije mogla disati, tlak prenizak, otkucaj preslab, ona samo lezala i gledala u jednu tocku, sva obljedila, usta oplavila... strasno. Inace navodno od ti tableta zna biti tako, nas je onkolog upozorio na to, ali nitko nije rekao da ce to biti bas tako brutalno, niti da ce to prestati, iskreno strah me joj opet sutra dati tu tabetu. Bili smo na hitnoj pa je dehidrirala jer je izbacila jako puno tekucine iz sebe, od slabosti ne moze jesti, tako da joj krv odma slabi.... imate kakav savijet?
2014 04 06
Ujna mi je imala vodu u plućima i s obzirom da je ujak o njoj brinuo,nije joj davao cijelu tabletu nego obično pola,po potrebi.I to je funkcioniralo dosta dugo. Nazovi liječnika kod kojeg je mama prijavljena i pitaj smiješ li to.
2014 04 06
Moj tata isto poslje operacije srca počela mu se voda nakupljat u plućima i dobijo je tablete da se ta voda ne skuplja i imao je isto užasne nus pojave.
2014 04 06
tako su mi na hitnoj rekli isto, budem otisla kod doktora ujutro pa trazila savjet.... jer vidim da je to na njezinu kilazu i opce stanje previse... ma ovdje kod nas lijecnici a ni bolnica nisu normali, tako su je nedavno poredozirali sa Morfi flasterima, onda su joj dali tablete koje ne smije piti kad nije umrla od predoziranja. A da ne priicam kako su joj rekli da mora piti svaki dan po jednu tu za vodu, da smo ih poslusali, ona bi samo nestala...
2014 04 06
Obrati se i liječnicima na stranici pliva zdravlje.Primaju upite i pošalju odgovor na mail(sjećam se jer sam pitala nešto u vezi tate). Opiši situaciju što vjernije možeš pa će ti oni preporučiti kako se ravnati sa doziranjem tog lijeka.
2014 04 06
Vec obavljeno, pisali smo plivi, pitaj doktora.... mislim da su svi upoznati, ma budem sutra otisla kod opce prakse, a ovaj tjedan majka ide vaditi sve pretrage jer je zavrsila 6 ciklus kemoterapije pa cu opricati sa lijecnikom njenim tj, onkologom. A da li znas mozda koliko je ta voda opasna, sto ona moze uciniti, kako ona steti? Nikad se sa tim nisam susrela, pa eto, voljela bi nesto vise znati o tome.
2014 04 06
Draga kako su je predozirali sa morfijem? Moja mama koristi morfij flastere od 50 mg i mijenjamo ga svaki treći dan, a liječnici su joj odredili koje lijekove smije piti uz njih.
2014 04 06
Voda je jako opasna jer se ugusi u njoj i nažalost od moje sestre svekar se ugusio jer nisu znali da ima vodu u plućima [:tuzan]
2014 04 06
Voda može biti opasna i mojoj ujni je bilo prilično loše dugo vremena a nisu znali od čega(gušila se). Ako sam dobro shvatila to se skuplja periodično pa se isto tako i daje terapija.Eto,njen suprug je,silom prilika,o tome morao naučiti,jer se on i brinuo o njoj. Za ove morfij flastere nemam pojma jer nitko moj to nije koristio [:sokiran]
2014 04 06
evo sad cu ti objasniti... ona ti je u 11 mj imala flaster morfija od 25 m/h, nakon mjesec dana su joj povisili na 50 mg/h jer taj od 25 nije vise djelovao, nakon nepunih mj dana opet su joj povisili na 75 mg/h, to ju je drzalo nekih 2 mj, nakon toga je dosla na 100 mg/h i tad je to za nju bilo previse, jer je općeg loseg stanja, jako je sitna i mrsava, bila je na tranfuziji krvi, ona tri dana od predoziranja tj od jakosti flastera nije znala za sebe, hitna bila, dali joj injekcije, zjenice nije imala, obljedila, nije mogla disati, nije mogla gledati.... evo sad je na 150 m/h vec mjesec dana. Stim da svakodnevno pije ibruprofen od 600 mg ili diklo duo od 75 mg... jer ima strane bolove posto ima metastaze na ljevim rebrima (6, 8, 910, 11 kraljesku, ima na kukovima metastaze te na lijevom koljenu ima metastaze...
2014 04 06
Cula sam iskreno da e ta voda jako losa, pogotovo kad su u pitanju takvi bolesnici kao moja majka... pa ne znam, ima te neke napade kaslja, nedostatak zraka, losu cirkulaciju krvi, slab otkucaj srca, slabost, malaksalost, mrtvacki znoj kako bi ona rekla... Njoj je se u roku mj dana jako nakupilo, sva izgleda nabrekla ili otecena u rukava, stopalima i licu... Jos me nesto zanima, majka prma kemo u ruke, nakon sto primi kemo u ruku, uvijek joj ta ruka oteklne, onkolog i ljecnik opce praske kazu da je to normalno, meni to bas i nije, jel imao sto iskustva i sa time? A da ne pricam da je u bolnici pokupila spolu bolest na odjelu onkologije...
2014 04 06
koju su hvala bogu uspeli kontrolirati sa antibioticima i kojekakvih tabletam, ali strasno... svaki dan nam se nesto novo dogada uz sve ono staro sto ima...
2014 04 06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18