Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Crna haljina na svadbu ili ne ?

i meni je lijepa... ja imam i svoju koju rado nosim [:zaljubljen] samo da ti kazem da ti je na nju akcija tako da je trenutno sa postarinom 48 kn [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 04 10
razmislit cu jos sto se ticee haljinee,pa cu se onda odlucivat za nakit i sve ostalo [:smijesi]
2014 04 10
onda si brzo razmislite i narucite na ebayu za jeftine novce... ja sam jednu svoju narucila za 15 kn a vamo je prodaju i za 80
2014 04 10
Bila sam na jednoj svadbi gdje su skoro sve cure obukle crne haljine,pa čak i kuma.Osobno mislim da je to jako ružno.Pa barem se za taj dan može iskombinirati tisuću kombinacija.Znam da je i crna elegantna,ali taj dan je čak i mladenka rekla da se osjećala kao na sprovodu. [:boji]
2014 04 10
mislim da crna ide ak se dobro skombinira. evo ja sam prošlo ljeto bila u crnoj haljini otvorenih leša al sam obula roze štikle i rozu torbu i super je ispalo. frendica je na jednu svadbu obukla neku haljinu boje šampanjca,svu od tila do poda u kojoj je bila ko mladenka i prava mladenka je popizdila, ove u crnom joj uopće nisu smetale [:zaljubljen]
2014 04 10
Crno je uvijek elegantno pa i za svadbu
2014 04 10
To mi uopce nije jasno..kaj ima pizdit... Nigdje nije navela da nitko ne smije bit ljepsi od nje. Meni bi bilo tak svejedno kaj netko obuce...bitno mi je da dodju
2014 04 10
a gle, kaj možeš. taj dan je dan kada je mlada u centru pažnje kakva god ona bila, i onda dođe neko skoro isto obučena ko ona u poluvjenčanicu šampanj boje...jbg, neke nas to ne dira, a neke opet da
2014 04 10
Meni je crna općenito super i ene znam zašto se ne bi nosila na vjenčanje. :)
2014 04 10
JA sam se neki dan vozila na biciklu i vidim izlaze mladenci iz crkve, a iza njih kokošinjac. Ja ružnije haljine u životu nisam vidla, sve ono od najjeftinijih materijala, a boje kričavo roza, narančasta, florescentno zelena i žuta.... i naravno dopičnjaci.... UŽAS! CRNA RULES
2014 04 10
Zašto ne :) volim crno!
2014 04 10
Ja sam na zadnje dvije svadbe bila u crnom i nisam se nikad ni opterećivala time. [:smije] Bolje crno i elegantno nego kao što turtle kaže, cirkus [:smije] Još ako su šarene i satenske.. [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 10
Ja sam bila u crnoj kratkoj haljini -šišmiš rukava.. Torbica i štikle kraljevsko plava boja (pariško plava kako vec [:smije] ) uopce mi nije bilo padalo napamet to sto je crna haljina a ja na pir iden.. Ovo o mladima i ljubomori - pa wtf.. Ja kad se buden vjencavala necu se bavit sa tin kako su mi se uzvanice obukle niti jel koja obukla plavu - zelenu i proucavat narodnu mitologiju boja svadbenih haljina [:smije] Ima svakakvih cura, mislim da se treba sredit lipo , a nadmasit mladenku nemos nikako- jer ona je centar veceri. mislin mos al to se ne moze usporedjivat jer niko normalan nece gledat na taj nacin..
2014 04 13
Jejo03 hahah slazen se satenske su mi najgore haljine ikad, cast izuzecima.. al za takvu haljinu cura mora bit jebeno mrsava.. i druga stvar haljina mora bit neka prljavo roza ili nes tako.. ni u ludilu neka krečava ili duga skroz.. nekad se zapitan kad vidin kakvih sve materijala ima i kombinacija jel te cure imaju smisla za obuc se jel ih iko upozorija.. ono predivna zenska a na njoj haljinu ajmeee [:place]
2014 04 13
1 2 3