Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sistematski pregled

Drage moje krpičarke, Molim vas da mi predložite polikliniku gdje bi bilo najbolje obaviti sistematski pregled. Ono..ak ste čule od nekoga di je najbolja usluga, dijagnostčki aparati i to... Hvala puno na svakom odgovoru :)
2015 02 12
Sveti rok...maloprije sam napisala krivo [:sramezljiv] ....bila sam par puta i jako zadovoljna uslugom i djelatnicima
2015 02 12
Hvala mishell! Na Sveti Duh se ide samo preko HZZO-a ako se ne varam, a ja zaboravih napisati da bih htjela otići privatno da sve obavim u jednom danu pa ako znate koja je od privatnih poliklinika jako dobra.
2015 02 12
Ma napisala sam krivo...u brzini [:sramezljiv] ...Sveti Rok sam mislila [:smijesi] ...ne Sveti Duh...
2015 02 12
Ah...sveti Rok, ok, hvala, bitno mi je ono da je neko bar savjestan i ne neugodan da se tako izrazim, kad već plaćam.
2015 02 12
Ja sam jako zadovoljna...od same recepcije pa do doktora....svi su jako pristupačni,i nitko nije loše reagirao na moja silna ispitivanja [:hihot] ...dapače,fino smo se ismijali [:smije]
2015 02 12
I mi smo s radnom organizacijom bili u SV. Roku i svi smo zadovoljni
2015 02 12
Hvala i tebi visa100. Hm..onda idem proguglati malo o Sv. Roku...
2015 02 12
Poliklinika SimBex, doktor Omer Bašić. Čovjek je čudo.... [:zaljubljen] Pregleda sve, ispita sve i nalaz je stvarno detaljan. Ja sam ga nedavno otkrila, inače idem svake godine na sistematski i do sad nitko nije posvetio toliko vremena sistematskom pregledu. Čovjek je stara škola i danas stvarno fali takvih doktora.
2015 02 12
Koja je cijena sistematskog pregleda kod privatnika?
2015 02 12
i mene zanima cijena pregleda i što sve obuhvaća pregled...nikad nisam bila [:tuzan]
2015 02 12
Računajte oko 1000kn. Ultrazvuk abdomena, KKS, urin, pregled interniste. Toliko je šogor nedavno platio svoj. Imam dodatno zdravstveno osiguranje pa idem preko toga i ne znam cijenu.
2015 02 12
ok..tnx
2015 02 12