Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

dijeta lanom

hvala zadranka [:poljubac]
2015 03 01
Evo, da vas ohrabrim.... moj muž skinuo 9 kg u 2-3 tjedna... Dijeta je LCHF... smanjiti ugljikohidrate, sve drugo - deri.... Pojedei 6 jaja na masti sa jednom mesnom kobasicom i zdjelom salate... i miran je, a kile idu dolje.... Ili recimo 6-7 ćufti u umaku i hrpu salate... najede se, osjeća se super, a skida masne naslage.
2015 03 01
a jl on konzumiro lan? [:smije]
2015 03 01
Ma nema šanse. [:hihot]
2015 03 01
imate ga kupiti i u konzumu od eko zone, najbolje ga je samljeti i konzumirati tsko friškog zbog toga što se brzo užegne [:smijesi] a i lakše tijelu izvući sve nutrijente iz praha nego sjemenke
2015 03 01
Može se i ostaviti u mlijeku ili jogurtu da odstoji par sati.
2015 03 01
A nemam mlinac za kavu [:place]
2015 03 01
Evo savjeta jednom jako aktivne sportašice a sada samo rekreativke. Nikakvim dodatkom hrani tip lan i sl nećete smršaviti. Jedino črvstom ali baš ČVRSTOM odlukom. I dalje nije strašno, Uvesti zdraviju hranu i više kretanja. Odite u šetnju. Malo brži korak..šetajte pola sata..i onda lagano doma. Povedite prijateljicu da vam nebude dosadno..trač partija u šetnji [:smijesi] Nakon kratkog vremena ćete vidjeti kako ćete se bolje osjećati. Fizička aktivnost luči hormon sreće endorfin. Uskoro bi te se zaželjele šetnje..mogu ovako još tri dana pisati..ako koga zanima nešto nek pita [:smijesi]
2015 03 01
Šta si zapela za taj lan, Kodica hahaha Ovo mi je super "Lan- kako uđe tako izađe" [:smije]
2015 03 01
Elena, ja nisam probala al možda da ga stučeš batom za meso? U krpi il salveti. Bitno da nije cijelo zrno.
2015 03 01
Treba zatvorit gubec- beg. Milom ili s power tejpom hehe LCHF mi je bio fora dok nisam završila u bolnici. Užas... crijeva, želudac bilo upaljeno, iziritirano. Inače imam gastritis,i jednostavno mi nije pasalo. Naravno, od ugljikohidrata me ne boli želudac i nije mi zlo GRRRR
2015 03 01
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] pa sve citam neko od nekog skinu kile u 2-3mj pa aljda mogu onda i ja [:smije]
2015 03 01
Lan vam može biti ok dodatak jelima kao začin..Ima puno zdravih namirnica koje obogaćuju okusom
2015 03 01
ja t sjemenke inace stavljam u kruh i meljem ih u mlincu za staub secer [:sramezljiv]
2015 03 01
LCHF je ok za one koji to mogu podnjeti. Tipa jaja i mesa... meni je zlo od jaja...:((((
2015 03 01