Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Kako je ovo normalno?

@mexicana Treba dobro odabrati osobu koja snima, ovi nezadovoljni su vjerojatno odabrali nekog tko nije previše iskusan. prvo pogledati ranije radove i raspitati se kod bivsih klijenata. Za fotografa ista stvar, neka prevelika kvaliteta slike i opreme je bitna jedino za uvećavanje slike ili zbog efekata na slici. Cijene su previsoke, u fušu se definitivno da napraviti kvalitetno. Ima puno sposobnih ljudi koji savršeno odrade nesto za što "eminentni" studio lupi cijenu jer svi tako rade pa je to postalo ok.
2015 03 02
od kad to naplacuju isprobavanje vjencanica?? ja sam se udala prije godinu i pol i nitko mi to nije ni spomenuo. doduse, ja nisam nijednu ni probala zato sto nitko nije imao onakvu kakvu ja zelim [:smije] mi smo htjeli cijeli komplet, snimanje, slikanje i jos svasta nesto uz to [:smije] ali znam da je taj fotograf imao nekoliko paketa, mislim da je jedan bio samo slikanje i to je kostalo nesto malo (2-3 tisuce kuna [:smije] ) ali uglavnom, sve sto ima pridjev vjencano kosta bar 3 puta vise od iste takve stvari za neku drugu prigodu (npr. odijelo, svjetlucavo, za svadbu kosta 3000 kuna, a isto takvo, samo ne svjetluca je 1000 kuna)
2015 03 02
Deckova sestricna je platila 7 tis.kn fotografe.strava i uzas je dvd napravljen to je toliko uzasno snimljeno,strasno.bolje su snimljeni neki svatovi prije 10 god.slike su sami morali izradit nisu bile ukljucene u cijenu.a i vjencani cu skupe najam 5-7 tis.kn [:vrti]
2015 03 02
Vjencanice*
2015 03 02
Moju svinjsku polovicu, mene i kumove fotkala je matičarka..jest da nam na par fotki fale udovi i komadi glave, al zato su mi te fotke još draže. [:zaljubljen] Netko voli parade, pa nek paradu i plati. A neki ne vole parade- pa si uštede pare i kupe autić. [:sramezljiv] u svakom slučaju, mexicana sretno. [:poljubac]
2015 03 02
moja prijateljica je prosli mjesec pronasla pozivnice u pola cijene samo zato jer su "proslogodisnja kolekcija". bijeli papir sa zlatnim ukrasima. PROSLOGODISNJA KOLEKCIJA?! eto na pozivnicama se vidi iz koje su kolekcija... riknut cu [:hihot] [:hihot] [:hihot] tako da je prosla upola jeftinije za prekrasne pozivnice [:zaljubljen]
2015 03 02
hvala bogu toga nije bilo kad sam ja imala svadbu a pošto sam probala jedno 100 njak haljina prije nego sam se odlučila za prvu koju sam probala [:hihot]
2015 03 02
Zato svi u Slavoniu radit svadbu [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 02
Mike sve je to lutrija, ali treba prvo obaviti domacu zadacu i dobro se raspitati i treba znati se u samom dogovoru postaviti, od pitanja do zahtjeva. ako se sve to pokrije kako treba, i potpise ugovor onda ili nema problema ili nema isplate. trece ne postoji
2015 03 02
Ma to su bedastoće, da izvinete. [:ljut] U frizerskom salonu sam se uvjerila dok sam bila kuma - svečana frizura cca 130 kn, a vjenčana frizura cca 230 kn. [:frustriran] Mislim ono, onda dođeš, prešutiš da si mladenka i kažeš da bi svečanu frizuru i uštediš lovu - jer riječ "vjenčana, vjenčani, vjenčano" je očito naplativa riječ. [:znoji] [:sokiran]
2015 03 02
šanse su ti fifti fifti da uspije i za fuš i za profi. ako su ti slike katastrofa, bolje da manje platis nego vise. a ako imas ugovor i ne svidi ti se, nema isplate a nema ni slika, ili ih ima ali su katastrofa.
2015 03 02
obavezno treba potpisati ugovor, onda ce svi malo vise paziti [:smije]
2015 03 02
mi smo imali usteđevinu, negdje oko 35 000 kuna i mislili napraviti fino vjencanje. onda smo vidjeli da je na prodaju stan u ulici u kojoj smo oduvijek htjeli zivjeti, a u kojoj se godinama nije nista prodavalo. novac smo dali kao polog, spustili cijenu kvadrata, digli kredit i kupili si stan. svi su bili sokirani, ali bas nas briga, mi imamo svoj stan....
2015 03 02
bojkotirajte izrabljivace i suradjujte.. ova kriza je napokon ljudima otvorila oci! ako nekome treba fotograf u gradu zagrebu neka mi se javi u inbox, pokazat cu vam radove tj evo lijepim sliku jedne slike pa procijenite sami
2015 03 02
jekranjicic što se tiče vjenčanja na otvorenom... jel planirate crkveno vjenčanje ili? ako da, dobro se raspitaj, jer svećenice inače ne smiju držati vjenčanje van sakralnog objekta, barem katolički. u slučaju da ćeš samo građanski sklopiti brak, tj. onda zanemari moj komentar, vjerujem da oni izlaze na teren. Mike slažem se potpuno u rezanju nepotrebnih troškova. samo treba detektirati koji su to nepotrebni troškovi. svakom su prioriteti drugačiji. ja npr, nisam htjela štediti na bendu. to mi je bilo glavno. frizura i šminka isto, kao i fotograf. ovo sve drugo, ne dam se opljačkati baš zbog tog pridjeva vjenčani. i naravno, ni na mladoženji se ne štedi, on mi mora biti tip top heheh to da studio formira cijene stoji, ali kažem, njihove cijene su (donekle) i opravdane iz razloga koje sam navela ranije. i naravno, na te razloga plaćaš i brend tj, ime ako su malo jači u gradu. pitanje je koliko je kome prihvatljivo plaćanje brenda u kojem postotku. a jesam ga iskomplicirala sada :P
2015 03 02