Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Kako je ovo normalno?

*svećenici, pardon
2015 03 02
[slika:6eb05169-a5b3-4fec-a9f0-6c64b0cce0ae]
2015 03 02
@centar bravo! evo citam u jutarnjem neki dan neko ima dug astronomski jer je napravio svadbi i digao kredit.. ono razbacivanje da boli,.. i sad bi mi sta stedimo na sebi i patimo se trebali pomagat takvima???
2015 03 02
ja sam svoju svadbu platila (tj ne ja) 5000kn, predobra sala, prevse hrane i najdrazi od familije i prijatelja... ako to nije pametno onda nije nista ali naravno moj tetak kao muzicar bio zabavljao nas besplatno tako da.. ako nemate u familiji nekoga jbga platite [:smije]
2015 03 02
Ma mladozenja je uvijek dobar, nema šminke, muška frizura nije komplicirana, moze ju i vodom i šećerom zagladit ako treba :P Ako je zgodan, i u skupom i u jeftinijem će dobro izgledati. Slazem se za prioritete, samo kazem, u fušu moze ispasti savršenije a opet jeftinije. Svatko nečem pridaje više važnosti. Bend - slazem se, mora biti takav da drzi atmosferu na nivou. Vjenčanica iz salona - po meni nepotreban trošak. Za tu lovu se kupi jako lijepa haljina. i ostane za uspomenu/prodaju/nošenje u odredjenim prigodama.
2015 03 02
puno toga mozete i s ebaya naruciti ako same misliti ukrasavati salu i stolove i ako vas te stvari vesele npr. lanternice, dijamantice po stolovima, umjetno cvijece, tekstil, balone, velike balone tipa slova i brojevi koje ne morate puniti helijem ( ja sam kupila za jednu prigodu i napunili ih obicnim zrakom, pa ih dvoslojnom trakom zalijepili za zid- izgledalo je jako dobro jer mozete napisati vasa ime, godinu, nesto trece). maticari izlaze na teren gdje god treba.
2015 03 02
centar sve je to super, samo realno, stan nije tvoj/vaš dok ne otplatiš kredit. Ivana pa kriza nije otvorila oči ljudima, ljudi još više troše u krizi... sve je posala stvar "prestiža" i masno se plaćaju stvari koje su samo za pokazivanje na društvenim mrežama. danas se za to radi i samo se o tome radi.
2015 03 02
e da, i za e bay se slažem, većinu stvari kojima cvjećari (osim samog cvijeća) i jesu stvari s ebaya. ali tko ima volje i smisla. ja ne nemam, kažem, meni je cijela ta organizacija i događaj sam po sebi tlaka i ne da mi se zamarati time. zamaram se životom poslije svadbe, to mi je bitnije. ali isto tako, angažirala sam jednu od najtraženijih cvjećarki u našem kraju, ali ne dam više od 3000 kn i u to ulazi uređenje sale, auta, mladenački buket, uređenje crkve... isto to radi i za 5000 pa tko voli, nek izvoli. ako se da oderati, ja sam za, nek si žena zaradi
2015 03 02
@mexicana: ne znam bas,.. nije da ljudi trose ne vjerujem JER NEMAJU OD KUDA!!! mozda si tu i tamo sta priuste koju sitnicu, ali to nije cifra koja moze spasiti i unistiti.. evo recimo ja kad sam radila u kolektivu izdvojila bi nekih 100kn mj da pocastim kolegice i svi sretni i zadovoljni i tih 100kn mj mi nije znacilo ni propast ni spas od krize jelte [:smije]
2015 03 02
i naravno to su i drugi radili (ne svi) bilo je onih koji bi samo uzimali i uzimali, a to su bili uglavnom neki tmurni i bezobrazni pojedinci tako da.. ja vjerujem da ima dobrih ljudi i da si medjusobno mozemo pomoc naravno uz onu mudru CIST RACUN DUGA LJUBAV!
2015 03 02
pa eto ti primjer samih svatova, koliko se vise trosi na nebitne stvari . a i trgovacki centri i kafici su uvijek puni tako da. .. ali to je vec druga tema
2015 03 02
Mex, što se naplaćivanja probe vjenčanica tiče, to je uvedeno zbog "brajdzila". Dok nisi vidjela, čula i doživjela ženu koja je u jednom danu sposobna probati 20 haljina, od toga ih pola zamazati šminkom i spray tanom, nisi vidjela ništa. Doduše, a ovo je tek suluda priča, vjenčanice probavaju i curke koje nisu ni nadomak oltara, a neke od njih nemaju ni čo'eka. Kao, da se oraspolože ili što već(nisam htjela slušati litaniju do kraja). Inače, svadbe su jedan ogromni biznis. Kako za pojedine parove koji na njima žele zaraditi, tako i za vlasnike restorana, fotografe, organizatore... Frendica je željela uštedjeti pa je haljinu dala šivati u KIni(ispala predivna). Ukrase za restoran je napravila sama, uz pomoć par frendica, kao i pozivnice. Jedino su platili mladoženjino odijelo, restoran i čini mi se, fotografa.
2015 03 02
ja sam zagovornik toga da se probavanje sve robe naplacuje. pa makar prnjica u amadeusu, kamoli ne vjencanica. i da se pregleda svaki isprobani komad prije nego se neopjevane pusti van iz ducana, pa da vidimo.. jerbo neke nit su za vodu niti sapun cule, kamoli spominjat sta rade robi, razvale rasparaju ostave cenat fasadeksa po stvarima..fuj
2015 03 02
I eto razloga zašto se probe naplaćuju. Da ne spominjem da su djevojčice htjele, po uzoru na Ju Es end Ej, htjele "proba party" uz šampanjčić, kahvu i tako... I sad zamisli kad se takvoj jednoj, pijanoj, što od sreće, što od kaplice, strmekne čaša niz lijepu bijelu haljinu... [:smije]
2015 03 02
kad krene krdo neopjevanih kroz ducane..eeeeeeeeeeej..praunuci bi im odradjivali te dugove samo da se uvede pravilo za vrat i na blagajnu.
2015 03 02