Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Kako je ovo normalno?

jao to me sjeti na jednu koleginicu koja je glatko uzvanicima kao fw maila di ih poziva keps lokom na svadbu poslala naputak da donesu pare, a ne poklone [:smije] rezultiralo je necijom prijavom i gubitkom mogucnosti udaje u crkvi. [:smije] [:place] [:smije] mislim da jos nije saznala tko ih je naguzio, kao ni povezala zasto. pretuzno zapravo. bogufala nisam ni prihvatila poziv ni bila tamo da to dozivim uzivo. bio je predivan vikend na moru da bih ga provela tamo [:smije]
2015 03 03
Još uvijek sam dovoljno pristojna da ne spomenem kakvom slikom bih joj odgovorila na taj kapslokirani novcotražeći mail [:hihot] Čovjekova rodbina, s kojom je davno pogubio kontakt, između ostalog i zbog psihičkog stanja udavače, inzistirala na dolasku. Kad je objasnio situaciju, isprdali ga da kako to da radi a nema novca. Ima svakakvih ljudi i isti si svašta daju za pravo. Opet, moje je pravo da u tome ne sudjelujem. Frendica kojoj , iz zdravstvenih razloga, nisam mogla na svadbu(netko bi rekao, popij te tablete, preživjet ćeš), nije ni trepnula. Dan danas smo si dobre.
2015 03 03
blok opcija. dusu dala. [:smije] al nisi vidovit, pa se desi da je sretnes na cesti..i tako.. [:smije] cudi se sta nisi odgovorila na drugi mail (ne pozivnicu, vec fw novcanog potrazivanja), a ti, fino vaspitana pre svega, pustas ju da se cudi. drugo ionak ne dela pa sta da joj choek oduzme to malo smisla i posla [:smije]
2015 03 03
Ili, morem joj forwardirati slike sa fine večere s drugarima. Kao, "draga Štefice, evo nas, okupili smo se da pojedemo i popijemo za tdravlje tebe i tvog novoprstenovanog. Tvoji prijatelji...(redom potpisi)" Bez čeka ili koverte ofc [:smije]
2015 03 03
[:smije] [:place] [:smije] kad ono na slici jagnje, meko ko dusha [:smije] u krajnje eksplicitnoj pozi [:sramezljiv]
2015 03 03
Ti zla, zla ženo. Nećem te zvati na svadbu kad se Sir Branson i ja konačno odlučimo ozakoniti. Ili Kim manji deblji i ja...Ovisno koji prvi pita.
2015 03 03
poslat cu ti slike svog obnazenog palca, komada jednog, noznog, kako ti mase iz pjenitza kupke [:smije]
2015 03 03
Iju...perverzije [:sramezljiv]
2015 03 03
1 2 ... 4 5 6