Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Muskarci Vodenjaci

Tko su i kakvi su? Procitala sam dvije vrste opisa tipa osobnost, izgled, karakteristike no posve razlicita. Zanima me kakva su vasa iskustva s ljudima u tom znaku.
2015 03 06
Jako dobri prijatelji, u vezi vjerni, duhoviti, trebaju puno prostora za sebe, egoisti pomalo kao i svi vodenjaci [:hihot]
2015 03 06
Zanimljivi,otkačeni,posebni [:smijesi]
2015 03 06
Sto im je jedna barem oznaka, sto ih odaje da su to sto jesu? Mislim moze li se to vidjeti kod njih?
2015 03 06
A sad... ako je lik zanimljiv, sexy i nedostupan, ima šanse da je vodenjak [:kesi] Al lakše ti je pitat [:hihot] [:zaljubljen] Ja kad bih birala ponovo bih bila s vodenjakom, s ostalima ne bi bilo toliko.. izazovno [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 06
Taj znak mi je nepoznanica, pa pokusavam povezati vidjeno sa procitanim. Nije da se toga drzim ko pijan plota, ali kao pomagalo, smjernica...
2015 03 06
Stalno je naglasak na prijateljstvo koje im je kao znaku jako bitno. I vidim sad se i tu spominje. A i to je jedna od prvih stvari koje sam uocila.
2015 03 06
imaju svoj svijet i tako žive...ne zanima ih ništa što se u to ne uklapa...čvrsto se drže svojih zamisli...teško rade kompromis....jako nježni i osjećajni,velike bebe [:smijesi]
2015 03 06
moj muž....a šta da vam kažem, nema tih riječi da opišem to čudo [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot]
2015 03 06
Zanimljivo [:kesi]
2015 03 06
Je.. iako ne djeluju tako, povezanost tipa prijateljstvo, bliskost.. to im je jako važno :) Kao i ženama vodenjakicama [:zaljubljen]
2015 03 06
odrasla sam sa jednim [:hihot] ...
2015 03 06
Sophiela slusam......picajzle? Prijetvorni? Licemjerni? Pravedni? Emotivni? .....ti bolje znas... [:kesi]
2015 03 06
čudne su to biljke [:znoji] ....treba imati živce za njihove muhe....lako se izgube u svojim zamislima i imaginarnom svijetu.
2015 03 06
iazzra kad se govori o muskom i zenskom znaku ima li tu velikih razlika inace u svakom znaku? Ili je sve to priblizno podjednako? Mislim sto se karaktera tice?
2015 03 06
1 2 3 4