Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novost! Od danas možete na Mojim Krpicama sigurno plaćati!

Sa strane KUPI ima točkica i i piše Zaštita pri plaćanju. Bolje bi bilo staviti link, da korisnice znaju o čemu se radi jer ne koriste svi forum. Njuškalo ima Pay protect i piše kod kreiranja oglasa da li prodavač želi ili ne želi prodavati putem Pay protect
2023 10 26
A da ne pričam da sam npr. za neke stvari u pregovoru, npr. uplata je bila jučer i ja još nisam danas primila novac, a artikal ne mogu obrisati sa krpica, jer ta funkcija šteka već mjesecima. Dajte prvo riješiti osnovne stvari na krpicama pa onda nadogradjujte stvari.
2023 10 26
A sljedom svega što je nocturama pobrojala, očekujem i hrpu negativnih prodavačima koji ne realiziraju prodaju, a od strane kupaca kojima će novac biti blokiran bar 5-6 dana x-) Jednostavno, ikonicu uključite samo prodavačima koji ŽELE na taj način prodavati. Sigurno će ih biti jer dobra je za neke skuplje artikle a omogućava i plaćanje karticom što svakako širi krug potencijalnih kupaca.
2023 10 26
Bolje da su ostvarili suradnju sa PayPalom nego što su skupili foru sa njuškala i svima nametnuli to.
2023 10 26
Prije 2h sam izbrisala Trustap account uz pomoć njihovog support sustava - komunikacija putem mail, dosta su brzi i ažurni, u pol h smo sve riješili. Ali na koji način će se meni sad maknuti ikona na fotki i oznaka da koristim trustap?
2023 10 26
For the record.. Ja sam u opisu svog profila napisala da ne koristim Trustup. Uopće ne želim biti odgovorna za potencijalne kupovine preko te aplikacije, a bez prethodnog dogovora/komunikacije/potvrde s moje strane. Ovo je potencijano dobra ideja čija je provedba tako loše napravljena (čitaj nametnuta) da je to čudo jedno.
2023 10 26
Da, ako kupci čitaju opis profila, ali sigurno svi to ne rade. Meni se isto ne svidja da mi netko nešto nameće, pogotovo ne na takav način i od danas do sutra. Kako da ja znam da je netko hipotetički platio moj artikal preko te aplikacije TRUSTUP? Nisam se ulogirala u aplikaciju, jer sam skeptična, a šta ako mi netko tako plati i ja to ni ne znam?
2023 10 26
Kako ce vam netko platiti ako nemate account koji je povezan s vasim racunom? Gdje bi vam ti novci sjeli? 😀 Ovo uopce nije jedini nacin placanja na krpicama, mozete se i dalje s kupcima/prodavacima dogovarati da placanje ide direktno na racun.
2023 10 26
Na žalost, može uplatiti bez da je prodavač registriran. Apsolutna aljkavost. > renkica: > Evo mene isto zanima. Žena ,nova na krpicama se sinoć javila da je uplatila i pita gdje može preuzeti,prvo mi bio šok jer nisam to ni instalirala niti sam bila za to zainteresirana,s pošto je žena prvi put kupovala očito je da ju je odmah prebacilo na to,jer ni ona ne zna ništa,kako to funkcionira. Poslala mi potvrdu,stvar je 8 e, skinulo joj 8,90e. > Danas će preuzeti to i zanima me kada će meni novci sjesti,jel ona mora što još potvrditi da je preuzela. Sinoć sam onda to instalirala,al evo iskreno rečeno ne sviđa mi se to
2023 10 26
> Desinićka: > Kako ce vam netko platiti ako nemate account koji je povezan s vasim racunom? Gdje bi vam ti novci sjeli? 😀 > Ovo uopce nije jedini nacin placanja na krpicama, mozete se i dalje s kupcima/prodavacima dogovarati da placanje ide direktno na racun. Evo, isprobano na tvom accountu kupnja natikača.. samo trebam unjeti podatke sa svoje kartice i platiti. Lova svakako ne ide na tvoj račun - već na Trustup-ov. Tek za podizanje love, tj. da ti Trustup prebaci tu lovu (nakon obavlljene transakcije) se trebaš registrirati. Znači svako može kupiti bilo koji artikl od bilo koga bez da ima account na Trustupu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/574b89faf149deb0ed542a3b63737692.jpg)
2023 10 26
Ovo je živa katastrofa!
2023 10 26
Jedna curka je pisala da joj se to dogodilo, pa zato pitam, iako mi to nema nikakve logike da mi netko može uplatiti preko TRUSUP-a, a da ja uopće nemam tu aplikaciju i ne želim tak poslovati, npr.
2023 10 26
Maknite nam to!!!
2023 10 26
Što je sa cijenom poštarine i odabira načina slanja?
2023 10 26
Ovo je užas Doslovno Ženi su za artikl od 30e skinuli 32e Ja sam platila Pt,jer Pt nije ovdje uračunat I sad danima moram čekati da vidim koju cifru će meni uplatiti Bolje da to maknete,jer je katastrofa I stavljeno bez naše suglasnosti Nametnuto nam je
2023 10 26
1 2 3 4 5 6 7 ... 18
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija