Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Umisljam si ili?

Nocas, isla sam od kolegice doma. Mrak, pa sam odlucila zvati taksi, premda to ne volim. Mlad vozac, simpatican ovo ono, ja kako imam alergije kihala sam puno. I on nabaci spiku kao : smijem se jer tako slatko kises, ko mis mali.Slatko i to sve. I ja sad trebam izaci i zaustavi me i kaze : udaj se za mene i cijeli zivot mi samo tako slatko kisi. Ja se nasmijem i odem. Jutros sam ga u naselju srela dva puta, po gradu jos najmanje pet. Slucajno ili ne? [:vrti]
2015 02 11
Miša mu, još će ispasti neki stalker.
2015 02 11
Jel ti pokušao prići ili započeti kakvu konverzaciju u tih nekoliko puta što ste se sreli?
2015 02 11
da, a kad sam ga u autu srela svirao mi i mahao
2015 02 11
Pomalo stalkerski, ali očito si mu se svidjela i ne umišljaš. [:hihot] [:zaljubljen]
2015 02 11
To sam i ja pomislila, pomalo stalkerski, a onda opet, mozda sam paranoicna samo. :D
2015 02 11
ja bi se zapitala kolko ih je prije tebe na sličnu foru pokupio :) oprezno ribica,govorim iz vl iskustva :)
2015 02 11
ne padam ja na takvo sta, zato se i ne volim voziti taksijem, pogotovo ako je pola noci. samo mi je nekako bilo cudno, jako. [:pospan]
2015 02 11
Sada zna gdje živiš pošto te je vozio kući [:tuzan] pa te može lakše pratiti.... [:jezik] Ma zezezam se ..... [:smijesi]
2015 02 11
a cujte, mozda me ozeni,pa mogu stalno kihati. :D
2015 02 11
Neznam.Možda je čovjek ok i svidjela si mu se. Možda je "player" i imponira mu da zbari zgodnu mladu ženskicu. Ali, iskreno, meni se ne sviđaju ti histerični i pretjerani izljevi pažnje. Na teži sam način naučila da to nema veze sa srdačnošću .
2015 02 11
Prvo sam si ja mislila oke, mora biti simpatican i uljudan. Okej i cak komentari kako slatko kisem ko mis. [:pospan] Ali ovo da se udam i kisem cijeli zivot i sta da sretnem toliko me zbunilo. Ali stvarno.
2015 02 11
Pa ok,to mi je još ono- nespretna šala tj. u šalu upakirano barenje. Ali ovo da ga viđaš češće...Možda je od mojih loših iskustava, ali alarm mi zvoni.
2015 02 11
Meni zvuči baš fora! A ako osjećaš neku negativnu vibru ili loš osjećaj u stomaku kad ga vidiš, zaustavi ga slijedeći put i fino reci da ti se čini da se prečesto i namjerno srećete i da ti se to ne sviđa.
2015 02 11
I to jos ajde nekako. Ali bas osobu koju nikad nisam tu sretala u gradu toliko puta sresti, cudno mi jednostavno. Vidim da nije samo meni.
2015 02 11
1 2 3 4 5 ... 6