Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

Moram prokomentirati ove gore bundaste. Bože mili pa šta je ovo? Mala Dvornikova mi je OK, mlada otkačena i to joj dobro ide uz karakter, a ovo dvoje..... Alka kao da je poharala barbikin dućan krzna ( ma ni barbika to nebi obukla). Ovog mačka treba zabraniti, više mi uopće nije ni smješan nego odvratan, vidi ti tu budalu kako izgleda. FUJ,FUJ. Šta njemu njegov tata kaže? [:smije]
2014 01 04
Moram prokomentirati ove gore bundaste. Bože mili pa šta je ovo? Mala Dvornikova mi je OK, mlada otkačena i to joj dobro ide uz karakter, a ovo dvoje..... Alka kao da je poharala barbikin dućan krzna ( ma ni barbika to nebi obukla). Ovog mačka treba zabraniti, više mi uopće nije ni smješan nego odvratan, vidi ti tu budalu kako izgleda. FUJ,FUJ. Šta njemu njegov tata kaže? [:smije]
2014 01 04
ovakvo nošenje torbe na pregibu ruke mi je bljak... kao da nešto prosi ili je ne daj bože invalidna....sori [slika:981e74e4-f9ee-4395-8699-806cd7fb9f77]
2014 01 10
Hm, dal može proći kao otkačeno: bijele starke, one male nevidljive čarapice što idu samo u tenisicu i ne vide se izvana, crvene mrežaste najlonke, roza haljinica? [:zaljubljen] Nemojte se smijati pitanju... [:sramezljiv] [:place] Imam sliku haljine koju bih voljela kupiti, em jeftina, em mi super stoji, al nemam pojma na šta bih je nosila.... [:frustriran] [:ljut] Samo mi nemojte reći "čizme" jer mi se onda vide gole noge a to je no-no jer imam strije sa stražnje strane koljena... [:place] Pa sam mislila mrežaste, sa njima se to baš i ne vidi... [:jezik] Trebali bismo (ako već nema?) temu na kojoj postamo vlastite slike i pitamo kak nam nešto stoji!
2014 01 11
meni osobno ne paše kombiniranje crvene i roze, ali ako se tebi sviđa zašto ne [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 01 13
ja kad vidim čizme do koljena(ne preko koljena,nego do koljena) u kombinaciji sa suknjom do koljena...pozelenim...
2014 01 14
Zahvaljujem Draggonschild na linku [:smije] A ValicaVala, paaaa, ako bi se dobro "ispekla" ideja, možda bi i prošla, tko zna [:hihot] . U svakom slučaju, čim kupim haljinicu, postam je tamo, hvala vam na mišljenju [:kesi]
2014 01 15
[slika:52b48166-61b4-47ca-9145-0e2da74d739c] [:smije]
2014 01 23
Zašto bi timbice bile ružne? Meni timbice pašu uz sve, uz hlače, haljinicu, šos.. svejedno :) Ali uggsice su mi npr jako ružne i nikad ih nisam imala
2014 02 02
Slazem se s djevojkom koja je napisala za timbe da su ruzne ukratko da skratim...al znaju se iskombinirat,malo klosh style [:kesi] a uggsiceee obozavammmmmm,imam 3 originalnih i odlicne su,preudobne,stvarno mi je lipo ih vidit na haljinu ili kratke hlacice,ali to nosit liti...grozno...ne mogu smislit nikako...ali eto,quod capita tot sententiae [:smije] [:smije] inace ne mogu podnit one spicaste stikle..fuj fuj fuj majka mi ih ima nekoliko i ja joj kazem,daj prodaj/baci/daj nekom,ona nene,doc ce to opet u modu [:smije] [:hihot]
2014 02 03
meni su salonke klasične sa kratkim špicom jako lijepe, to je stvarno klasika, i to svaka žena mora imati.. a platforme su mi postale stvarno odvratne, pogotovo one velike, kao konjska kopita izgleda nekak :P ali slažem se, veliki špicevu su grozni i NADAM SE da to nikada više neće biti IN
2014 02 04
Netko je komentirao da su Air-maxice ruzne..neke jesu al ima ih prekrasnih,ja sam imala jedne koje sam obozavala upravo zbog njihovog izgleda.. po meni su modni promasaj one ogromne naocale bez dioptrije i po mogucnosti s okvirom u boji,npr zelenim :-S uggsice se meni npr nikad nisu svidale i osobno ih nikad ne bih nosila,al ne smatram ih modnim promasajem,jer nekim curama pristaju..isto kao i timbice,koje bih prije obula nego uggs.. previse sminke ,narocito pudera i rumenila mi je skroz neukusno..zatim kratka zblajhana kosa na curama,a takvih vidam sve vise po gradu..taj stil mi nikako nije jasan,jos kad naprave kokoticu [:boji] Krznene bunde su krajnje neukusne..hm..ima jos dosta toga al vecina je vec navedena al ponekad se iznenadim kako neki ljudi ipak dobro nose ono sto inace smatram neukusnim,tako da je vise do onoga tko nosi odjevnu kombinaciju nego do same kombinacije..
2014 02 05
Uff,svaka cura u Splitu je doslovno copy-paste !!! Marijeta, da znam, slazem se, veliki spicevi out forever Mislim ne kazen da su timbe ruzne nego san isla skratit sta su cure rekle prije... Ali njih obuc na haljinu.. omg,ugge vec mogu proc, al timbe :o , mislim meni su i jedne i druge drage, imala sam roze pa ih prodala ;D samo sta meni timbe izgledaju preglomazno.. ja sa 165 i 50kg u timbama, mozete vec zamislit [:hihot]
2014 02 05
moj mali doprinos ovoj temi...sve mogu razumijet, kome se svida, nek nosi, pa i grudnjake koji se vide na majicama bez naramenica, ispadanje trbusina u preuskim majicama, hlacama, zivotinjske uzorke na tajicama, tzv. spic-papak [:kesi] , ali dvije stvar necu nikad razumijet...cizme s otvorenim prstima i japanke s sarom!!! to fakat nicem ne sluzi... [slika:feb4b7aa-cf87-4924-98ce-0521b22de372] [slika:c5828b29-62f2-43c6-a575-f2e1247b4ff7]
2014 02 05
Hahhaahahahh ove druge pobijedilee
2014 02 06
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 43