Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

O da..slazem se..ove japanke i cizme stvarno su koma,za ovo bas mogu rec :fuj !em ruzno,em besmisleno..ajd krokse su stvarno ogavne al nekako imaju smisla..ali ovo ..a neki dan sam u shopping centru vidjela grudnjak s rupom taman di idu bradavice..moze li mi to netko objasniti,jel to sad neki novi hit ? [:hihot]
2014 02 06
a najveći kaos mi je kad cura ima toliko pudera, da joj se sve vidi na ovratniku od jakne da se ne može ni oprati.. šminka baš i nije za svaki dan.. [:boji]
2014 02 06
Meni timbice opće nisu ružne same po sebi kolko mi je ružno forsiranje one žute boje na sve živo, a poznato je da žuta baš i nije neka boja koja paše uz sve [:hihot] Inače ak su dobro skombinirane mi lijepo izgledaju, pogotovo na neki mladenački stil. Kak je moja generacija furala marte, tak su timbice sad in. Nema mi ništa neukusnije kad maloljetna srednjoškolkica cupka okolo u štiklama od pol metra, dopičnjakom i 15 kila šminke [:sokiran]
2014 02 12
Moram se uključiti: - nitko stariji od 8 godina ne bi trebao nositi bijele hulahopke ili tajice. To je kriminalno [:hihot] - kad curičkice pokušavaju "dužu" majicu isfurat ko haljinu (na najlonke koje bliješte naravno) a dođe im do pol dupeta i cijelu večer to natežu - frajer u bijelim natikačama/majici sa odrezanim rukavima/lančina/fejk dizajnerske naočale/nageliran - neuspješan pokušaj "kontururanja" jer je pogledala 2 videa na YT pa nije dobro izblendano - one jakne šta izgledaju ko da su rađene od crnih vreća za smeće - crocksice - kombo: tajice + fejk krzno prsluk + ogromna torbetina + štikletine - tamne čarape na ljetne haljinice ima togaaaaaaa [:hihot]
2014 02 13
hehehheheeh slazem se sa svime mare,,,, stara fora ali jos vidjam cipele i trenerka????
2014 02 14
jos nesto narruznije sto sam ikad vidjela muskarci koji obuku uske rifle pa mu se sve ocrtava ili nedaj boze prekobaci jedno jajce na jednu a drugo na drugu strnu hlaca fujjj hehe [:smijesi]
2014 02 14
Haha općenito frajeri u bijelim hlačama, to stvarno rijetko koji dobro nosi.
2014 02 14
Ja se zgrazam kad vidim nokte nejednake duljine. Ono, 3-4 su joj pukla pa ne skrati ostale, i jos su ovi popucali svaki svoje duljine... Kriminal... Inace sam slaba na nokte i moraju bit tip-top. I ne mogu smislit izgrizene nokte, ajmeee..
2014 02 17
a remen na trenerku??? ahahahaha dođe mi da [:place] kad to vidim [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 02 19
ta paris mi je tako gadna žena da je to za nepovjerovati, malo mi čak izgleda kao frajer, isto kao i miley... [:ljut]
2014 02 20
ta haljina od paris mi je zapravo prelijepa , cak i sto ne volim rozo, ali ona ju je brate unistila vulgarnoscu
2014 02 21
cure hitnooo sve prodajem oko cjene za sve moguc dogovor samo mi predlozite moran se rijesit ove robe
2014 02 25
[slika:e433b326-b8ce-455f-b464-6c5f38ce1e51]
2014 02 25
@mareZd...trebalo bi ti biti sve jasno nakon sljedeće riječi . JADRANKO Bila sam na moru, doslovno su se svi razmaknuli da on prođe (a svirali su 2Cellos). Dakle, k'o da ide povorka gubavaca i svi gledaju- a on u barbi rozom [:hihot]
2014 02 26
cure kod mene rasprodaja... ujutro saljem pakete na sve 10 kn dolje osim ak nisu niske cjene sve iznad 20 jn je 10 kn dolje
2014 03 02
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 43