Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bezobrazna korisnica- upozorenje!

Bok svima! Evo samo da objasnim kako prica ide, pa dolje stavljam screenove jedan po jedan jer malo i stranica steka sa slikama. Naime, dvije curke su na profilu kako je i opisano na samom profilu. Danas se javila zena kako zeli slike od artikla ako joj se moze poslati. Nakon nekoliko vremena (cca 2 sata) je poslala opet poruku kako se ''ja'' to ponasam, jel zelim prodati haljinu, nakon cega joj je moja kolegica odgovorila da je trazila slike i da je trenutno na faksu, ako zeli neka se javi. Misleci da je troll profil, u temi ''Jel imate Vi takvih poruka'' je objavljen screen razgovora korisnice, na sto ista nastavlja slati poruke sto si dopustam?!???? Odgovoreno joj je ovo sto je stavljeno pod slikama, i screen razgovora u temi je obrisan od nase strane. Poslala sam adminu za povratnu i sada otvaram forum, prijedlozi i savjeti/misljenja dobrodosli. Link na profil: https://mojekrpice.hr/zara06-389826
2021 11 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e61fe57c3c697f57f0c8641af755ea87.jpg)
2021 11 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9a236da4d7032fb7f7276621e5ff7839.jpg)
2021 11 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d45a530d030bbed00a727800c83bd6bf.jpg)
2021 11 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/73091988dd0c073d5d12a43c7b221922.jpg) Poslan je link na forum i korisnici i adminki, nije mi htjelo ucitati sliku.
2021 11 24
BEZOBRAZNA KORISNICA ovdje je samo ti Froglina. Kad kad pratim forum i uvijek Froglina piše kritične i daleko ne pametne komentare . Znam da sad ovaj "forum klan " odmah će napadati na mene 😂 Oprostite ali ova izreka "dvije curke su na profilu " osobno ja to mrzim , uvijek može krivnju na nekoga skrenuti ... To je BEZOBRAZNA KORISNICA
2021 11 24
> adelinalisa: > BEZOBRAZNA KORISNICA ovdje je samo ti Froglina. > Kad kad pratim forum i uvijek Froglina piše kritične i daleko ne pametne komentare . > Znam da sad ovaj "forum klan " odmah će napadati na mene 😂 > Oprostite ali ova izreka "dvije curke su na profilu " osobno ja to mrzim , uvijek može krivnju na nekoga skrenuti ... > To je BEZOBRAZNA KORISNICA > To je BEZOBRAZNA KORISNICA Iako se iskreno ne sjecam kako sam ja bila bezobrazna po forumu, zahvaljujem se na procjeni mojih komentara, a evo i Vama znacenje vase recenice: https://hr.wikipedia.org/wiki/Kritika Ja Vas necu napadati, i ne znam jesam li ikada dala takav dojam, u forumu nisam bila dulje vrijeme tako da mi vas komentar nema smisla. Ne prihvacam da sam bezobrazna jer djelim profil sa drugom curom, ili sto to pise u opisu profila. Krivnju u vezi toga nisam skretala na nikoga, osim sto sam objavila sve kako je bilo i trazila savjete/misljenja. Ukoliko nemate nikakvu kritiku, savjete ili slicno za samu temu molim vas da ne nastavljate komentirati. Ovako samo ispada da ste subjektivni prema meni ili spomenutom profilu i da nemate nikakve veze sa temom, sto ne shvacam ni malo ozbiljno. LP
2021 11 24
Tako je "djelim profil sa drugom curom" uvijek znaš prebaciti bilo koju krivnju na ... ???s kim dijeliš ovaj profil 😂
2021 11 24
nikad nemaš osobno mišljenje uvijek si kao fluger kud je vjetar ondje si ti , gdje je većina to ti i podržavaš
2021 11 24
> adelinalisa: > Prvo nije "djelim" nego dijelim ukoliko ja nisam Hrvatica znam , da tako je "djelim profil sa drugom curom" uvijek znaš prebaciti bilo koju krivnju na ... ???s kim dijeliš ovaj profil :') Četvrti put čitam forumulaciju Vaše dvije rečenice, ali i dalje ne mogu dešifrirati. O čemu Vi? :')
2021 11 24
> ValkyrieBlue: > > adelinalisa: > > Prvo nije "djelim" nego dijelim ukoliko ja nisam Hrvatica znam , da tako je "djelim profil sa drugom curom" uvijek znaš prebaciti bilo koju krivnju na ... ???s kim dijeliš ovaj profil :') > Četvrti put čitam forumulaciju Vaše dvije rečenice, ali i dalje ne mogu dešifrirati. > O čemu Vi? :') Onda pročitajte barem još četiri puta :')
2021 11 24
Pokušavam naći neki opravdan razlog zbog kojeg "dvije korisnice dijele profil" i doista ga ne nalazim. Daleko od toga da je ta zara06 korektna, niti blizu, ali ovo s dijeljenjem profila je ozbiljna besmislica i najgluplje opravdanje za eventualne pogreške u komunikaciji ili bilo kojem dijelu suradnje. Čemu?
2021 11 24
Ajoooj, da mi netko pošalje upit pa da me proziva nakon 3 sata zašto nisam odgovorila na upit???? Pa šta je njoj, pa mi IMAMO ŽIVOT, imamo radno vrijeme, projekte, ili nemamo radno vrijeme, imamo obaveze, poslodavce, ne moramo imati uopće smartphone nego mobitel na tipke i možemo biti u Tunguziji kad nam stigne upit. Pa doletit iz Tunguzije helihopterom da mjerimo haljinu....smišno, baš..
2021 11 24
> teehee: > Pokušavam naći neki opravdan razlog zbog kojeg "dvije korisnice dijele profil" i doista ga ne nalazim. > Daleko od toga da je ta zara06 korektna, niti blizu, ali ovo s dijeljenjem profila je ozbiljna besmislica i najgluplje opravdanje za eventualne pogreške u komunikaciji ili bilo kojem dijelu suradnje. Čemu? Ja imam kći od 21 godinu i nema mi smisla da imamo 2 profila s tako malo stvari koje prodajemo....eto ti razloga....
2021 11 24
> sanjaurban: > Ajoooj, da mi netko pošalje upit pa da me proziva nakon 3 sata zašto nisam odgovorila na upit???? Pa šta je njoj, pa mi IMAMO ŽIVOT, imamo radno vrijeme, projekte, ili nemamo radno vrijeme, imamo obaveze, poslodavce, ne moramo imati uopće smartphone nego mobitel na tipke i možemo biti u Tunguziji kad nam stigne upit. Pa doletit iz Tunguzije helihopterom da mjerimo haljinu....smišno, baš.. Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje
2021 11 24
1 2 3 4 5